» »

Francoski jezik

Francoski jezik

STASI ::

Rad bi se naučil francoskega jezika. Zanimajo me katere jezikovne šole predlagate in zakaj?

Če ste obiskovali tečaje koliko so bili. Koliko časa oziroma koliko stopenj ste potrebovali da ste bili zmožni nekaj več kot: "Moje ime je Janez!", da ste bili sposobni nekega osnovnega pogovora (trgovina, banka, serviserji,...).
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Ice-Heki ::

Učim se v gimnaziji - 2 leti.

Trenutno se znam predstavit (kdo sem, kdo so ljudje z mano, predstavitev družine - npr. kdo je moj stric ...), potem znam pvoedati pot oz. povprašati kako se pride nekam, znam šteti (npr. denar v banki), potem znam poklice (o vsakem poklicu tudi nekaj povedati ...) ...

Glede pogovora v trgovini - znam povprašati, kje je kakšna stvar, znam kupiti npr. kruh ... tudi v restavraciji znam naročiti sok :P

Moje ime je Janez - to se naučiš takoj:
Je m'appele Janez.
[ž mapel Janez]

Imamo pa 4x tedensko

jype ::

STASI> Če ste obiskovali tečaje koliko so bili. Koliko časa oziroma koliko stopenj ste potrebovali da ste bili zmožni nekaj več kot: "Moje ime je Janez!", da ste bili sposobni nekega osnovnega pogovora (trgovina, banka, serviserji,...).

Po dveh letih fakultativnega pouka dvakrat po dve uri tedensko sem znal dovolj, da sem se znašel. Pri serviserju bi imel sicer težave, v bankah je pa kar šlo :)

marnit ::

Tri leta sem mel frenčo po tri ure tedensko in sem v Tuniziji z domačini govoril zgolj in samo v francoščini. Itaq oni anglešk ne zanjo, moje znanje je pa zadoščalo za povedat, kaj bi rad, kok sem pripravljen plačat (barantanje), iz kod sem, zakaj sem tam in podobne pizdarije.

Pa tist "žmapel" smo mi znal že pri prvi uri frenče :D. Pa tudi drgač smo mel dobro prfokso.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Človeški jezik (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7315910 (12225) kuall
»

Kateri programski jezik

Oddelek: Programiranje
191787 (1443) napsy
»

Statistika imen (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
604608 (3991) demoness
»

Prosim vas za oceno spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
152326 (1950) rene

Več podobnih tem