» »

Razdelitev v skupine na FE v LJ

Razdelitev v skupine na FE v LJ

neoto ::

Mi lahko kdo pove, po katerem kriteriju se razdeli bruce v skupine... Namreč danes sem šele doma opazil, da nam niso priložil urnikov, sam pa tudi nisem po avli gledu... ;(

Jackal ::

Razdelitev v skupine je po abecedi.
Urnik

neoto ::

Hvala, sem si mislil... Pa, ehmmm, strani nam ne delajo :D

Phoebus ::

ja, predvidoma do 15h danes bo fakulteta brez elektrike zaradi vzdrževalnih del na enem od (zunjanjioh velikih) trafotov.

morazem ::

Mene pa zanima če kdo ve kere začetnice(črke priimkov) so meje za skupine zanima me v kero skupino spadam začetnice OR je to 4 ali 3 skupina.
Hvala
AMD Sempron 3100+, Epox 8KDA, Gf4Ti 4200 64MB, Kingstone512MB, Seagate 160Gb

neoto ::

Pa le nisem edini ... :D

mile ::

kva komplicirate... obiskuješ tisti termin,ki ti paše, noben asistent ni nikoli težil glede tega

neoto ::

Še neki me zanima. Rekli so, da ta teden vaje pred predavanju odpadejo. Kako vem, katere ure so vaje in ktere predavanja (na urniku nič ne piše)?? po predavateljih?? Ima Iglič pri fiziki vaje ali predavanja??

Jackal ::

Razpored v skupine je objavljen pri urnikih. Bo treba it tja pa pogledat.
Na urniku pomenijo oznake:
P - predavanja (ponavadi skupna za vse skupine ali za prve in zadnje tri - neobvezno)
A - avditorne vaje (reševanje nalog na tablo itd. ponavadi neobvezno - če je prostor lahko greš k vajam v skupini, ki ti ustreza.)
L - laboratorijske vaje (ponavadi obvezne - je treba najti nekoga, ki je pripravljen zamenjat skupino, če se hoče kdo prestavit)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visoka poslovna šola Ljubljana

Oddelek: Šola
303409 (1650) Tody
»

Urnik na FERI

Oddelek: Šola
102929 (2252) IcyFox
»

UNI ali VS

Oddelek: Šola
174835 (3869) KraitPay
»

Urnik na Fakulteti za elektrotehniko

Oddelek: Šola
243961 (3137) Sirko20
»

Urnik

Oddelek: Šola
82110 (2055) Gandalfar

Več podobnih tem