» »

Menjava skupin na FRI

Menjava skupin na FRI

lambda ::

Danes smo imeli podelitev indexov in so nas razdelili v 6 skupin po abecedi (1. letnik FRI UNI LJ). Padel sem v 4. skupino in mi urnik niti približno ni všeč, saj je preveč odmorov vmes med predavanji in nobenega frej dneva ni, jaz pa se vozim iz dokaj oddaljenih gričev ... sedaj me pa zanima, če je tukaj kdo iz 1. ali 2. skupine (in mu odmori med predavanji ne predstavljajo težav), ki bil pripravljen, da se zamenja z menoj v 4. skupini.

Še urniki skupin:
Urnik skupine 1
Urnik skupine 2
Urnik skupine 4

Sicer je nekdo že med podelitvijo postavil vprašanje, če je prehod med skupinami možen in je šefe odgovoril nekaj v stilu, da je stvar izvedljiva če kao najdeš zamenjavo (vsaj nekaj takega sem slišal sredi klepetanja).

Anyone? :)
  • spremenil: lambda ()

mlamat ::

Skupine so totalna neumnost. Večina jih tako ali tako ne upošteva... (razen na programiranju kjer so dosledni)... ti sam glej da boš mel Sanjo na Analizi, pa Petra(?) na Diskretnih... asistenta na Fizki... drugo ni pomembno... pa priporočam ti zgodnji prihod na vaje (vsaj 10 min prej)... ker se učilnice na "zanimivih" predavanjih hitro napolnijo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlamat ()

Microsoft ::

Glede teh skupin. A so to skupine za vaje ali tudi za predavanja?

Ker skupine za predavanja je brezveze delat, ker so itak javna in lahka vsak gre na katero koli predavanje.

Aja, pa ce bi bil kdo tako kul, pa povedal, kje v soli so ucilnice LRIx in PROx?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Jackal ::

Dve predavalnici LRI sta na konu avle (nasproti računalnikov greš navzdol po stopnicah)
Predavalnice označene s PRxx pa so v pritličju in prvem nadstropju po celem faksu.
Imaš pa podroben tloris vseh nadstropij obešen v avli. Uporabi ga.
Lahko pa povprašaš tudi pri vratarju.

lambda ::

No ja ... potem pa sploh ni problema :))

Cowboy6 ::

mene pa na podelitvi ni bilo, pol popoldne sem prišel po indeks. me pa zanima nekaj stvari.. kje oz kdaj se dobi tudi študentsko izkaznico, pa kako iz tega urnika jst vem kdaj so vaje, kdaj pa predavanja, pa tud nekam veliko predavanj se mi zdi, ko sem gledal po številu ur na teden.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urnik na Fakulteti za elektrotehniko

Oddelek: Šola
243923 (3099) Sirko20
»

FRI

Oddelek: Šola
202546 (1751) tx-z
»

fakulteta brez Angleščine

Oddelek: Šola
153078 (2762) BluPhenix
»

Razdelitev v skupine na FE v LJ

Oddelek: Šola
81058 (934) Jackal
»

Zdej pa še FE

Oddelek: Šola
282802 (2377) Microsoft

Več podobnih tem