» »

Driver za miško?

Driver za miško?

Arzen ::

Obstaja kakšen program/driver za miške ki bi lahko uporabil/nastavil gumbe na miško da bi imeli funkcijo. Sicer boste vsi rekli da to dobiš zraven miške vendar jaz mam specifičen problem imam imam tole miško KLIK BTW miška je laserska brezžična in ima vgrajene senzorje in zazna kateri gumb si pritisnil (levi ali desni) ima 360 scroll ki pa deluje samo za samo vertikalno(v windowsih) iam pa tudi še dva stranska gumba. Skratka desni in levi gumb dela dela tudi sredinski ter scroll vertikalni. Jaz pa bi rad da bi mi še delal stranska gumba za horizontalni pa je že itak preveč. Zdaj imam miško na standardnih driverjih sistem pa imam Visto.

Se pravi rabim nek univerzalni driver ki bi imel podpore še za stranske gumbe ali pa še za kaj več.

Switch ::

Driverji se nahajajo v Applovem Bootcampu - vendar ne vem, kako boš brez Mac-a lahko posnel svoj CD s to programsko opremo.

Arzen ::

Ja so sam pomoje so sam za Maca driverji. Pa itak dvomim da je podpora za vse to kar bi jaz mel če so so itak standardni taki ko jih mam zdaj. Res hecno da Windows driverji nimajo podpore za več gumbov...

m.i.h.a. ::

zraven bootcampa (oz v samem programu) so driverji za win in jih tudi inštaliraš v win, tako da ne bo problem z inštalacijo...če bodo delovali stranski gumbi pa ne vem, sicer pa googlaj ziher najdeš rešitev in ustrezne driverje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

Arzen ::

Kaj ti maš maca da to veš oz vidiš ker potem mi jih lahk tipošlješ. Googlo pa sem ogromno že zaradi tega ker uradno ta miška ne bi delovala na PC-ju kar je blo meni smešno in sem moral razizskat zadevo in sem našel da na applu sami ne vedo ka pišejo recimo pri miški napišejo da ni podpore v helpu pa da moraš pri sinhronizaci vtipkat kodo 0000 in ne naključno pa jo najdejo je pa res da nikjer ni pisal da moreš na roke definirat ko windowsi ne najdejo driverjov da mu poveš lokacijo standardnih driverjov potem pa dela.

Arzen ::

Na Cd-ju ni driverjov sem zdajle pogledal. Sicer po redni poti ne gre na pc-ju ker ne značitat cd-ja če pa nardiš image potem pa lahko pogledaš kaj je v image filov. :D

mile123 ::

Zdravo, mam en "problem", glede driverjev... včeraj sem nabavil eno "low_cost" miško 13€, ki je zelo "dobre" oblike oz. zelo fino pade v roko :) ...
Miška je: Point Of View GL1600XTR (1600dpi) >

Pač miška ne vsebuje nobenega cd-ja oz. driverjev, problem je pa v tem, da ima miška prevelik "smoothing", sploh v igri(tudi če nastaviš smoothing na "0") in pa v windowsu. Zanima me, če se da dobiti kakšne driverje oz. kakšen drugi program za nastavljanje smoothinga?...

hvala!

lp mile


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil Magic Mouse, osvežil Macbook-a in Remote-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
517190 (5800) Phoebus
»

Nova gamerska miška. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
596238 (5046) strictom
»

Microsoft ali razer? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586188 (5304) mihajlo carr
»

Miši mx518 vs. G5 vs. Genius ergo 525

Oddelek: Kaj kupiti
201944 (1604) PINki
»

Novosti na področju računalniških mišk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
979959 (7268) Nejc Pintar

Več podobnih tem