» »

Tezave z misko in tipkovnico

Tezave z misko in tipkovnico

Darkiii ::

Mam tezave z tipkovnico in misko pre 3 mi dnevi sm ju kupil so iz firme trust obe brez zicni in na isti senzor navadn .. in mam v igricah problem recimo ko uporablam tipkovnico mi misko na cajte stopa(pri cs 1.6 mi jo pa steka skoz .. ) ko pa misko pa glih ubratn ... :S pravjo da je brezzicn brez veze ce igras igrce je res ?? se da kako to izkluct da delata oboje naenkrat da se ne izkluci ena stvar ce drugo uporablas ?

bluefish ::

Ločila, velike začetnice, oblika stavkov, smiselnost zapisanega... Najprej to, potem pa se lahko pogovarjamo naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PINki ::

meni je res bedno wireless na igricah, tudi sam igram CS ze ene 3-4leta pa sem zmenjal ze ene 7misk, imel sem tudi wireless pa je bla obcutno tezja zaradi baterije pa se filat sem jo mogu skos pol se je s casom se baterija pokvarla spraznla se je v 30min... skratka sama sranje z temi shiti8-) MX518 rulz:)

Darkiii ::

Imam problem z misko in tipkovnico.(Brezzicno iz firme trust) Med igro (cs 1.6) me zajebva miska deluje mi isto kakor da bi mel 20 fps jev mam jih pa 40 - 60 drugace mam pa 2600 mhz Ati radeon 9550 256, 1,5 giga rama. In opazam da ko recimo uporablam misko se tipkovnica izkluci ko pa tipkovnico se pa miska ... In zanima me se da to izklucit da deluje oboje???


Je zej kej bols ?
neda se mi nevem ka zej knjizno pisat ...

Darkiii ::

hehe sej prmen ni to scena da bi bla kj tko tezka alpa da filam use normaln am sam na ta nacin ko da mi steka je v csju sam mam normaln fpsje sploh nemorem u miru mert :S

PINki ::

ja ce ta "senzor" obravnava skupaj tipkovnico in misko zgleda lahko samo eno na enkrat upravlja. ce si kupil poceni robo se kar zadovolji s tem kar imas:)

bluefish ::

če si moral ob prvi uporabi nameščati kakšne gonilnike ali orodja, potem malo poglej v nastavitvah le teh. Trust stvari sicer nisem preizkušal in tako ne poznam driverjev in podobnega. Sicer pa ne verjamem, da je težava v tem.

Na srečo imam Logitec brezžično tipkovnico in MX518 :D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38297920 (54816) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16539096 (31168) ShowDown
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877572 (6224) specterss
»

Creative "Fatal1ty" igračarska miška

Oddelek: Novice / Ostale najave
474283 (3137) bluefish
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847715 (5876) Meddo

Več podobnih tem