» »

Neznan problem.

Neznan problem.

primzx ::

Zdravo!



Eni pravjo da slika pove več kot tisoč besed. Ali je to posledica navijanja?

lp in hvala za odgovore,
primzx
  • spremenilo: primzx ()

bluefish ::

če se je pojavilo po "navitju" potem verjetno je :\ .

primzx ::

po navitju(to je od leta 2006?). Nekej drucga more bit.

bobsaap ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tukaj postavil vprašanje,...preko USb-ja sem priklapljal svoj fotoaparat na računalnik je je nekaj časa delalo normalno, nato sem naložil nove Windovse in je delalo vredu, nato sem naložil service pack 2 in nalaganje slik preko kabla na racunalnik mi ne dela več,...zanima me v čem je problem? A bi moral naložiti kakšne nove driverje,...če ja bi vas prosil da mi daste nek link, ker iščem kaj primernega pa nevem kaj izbrati,..če pa mislite da to ni težava pa bi vas prosil če mi probate vseeno pomagat!

Že vnaprej se vam zahvaljujem,...LP!
http://www.slo-fishing.si

kriko1 ::

Odpri novo temo, ker to nima nobene veze s tem navijanjem. In moderator naj to popuca.

primzx ::

Hm, noben ne ve?a je možno da ima grafika prste vmes?Ta napaka se je pojavlja ko sem "posodobil" gonilnike za mojo x1900XT. Grafa je trakrat delal nestabilno, čudno tko. Potem se vse dol vrgel(gonilnik) in ponovno namestil. rolloverja nism mogu izvesti, ker ga nism backupal(glupo vem). Možno da je zarad tega procesor javil to napako. Sprašujem vas ali je možno da to ni bila posledica tega z grafiko?

Hvala in lep pozdrav,
primzx

kriko1 ::

Marsikaj je možno, vendar iz tistega sporočila o napaki ni nič razvidno kje je prišlo do napake. Če dobivaš več takih čudnih napak in sistem deluje ponavadi nepričakovano kot prej, je potem verjetno posledica navijanja (pokaže se tudi na dolgi rok). Drugače je lahko kak eksotičen program/gonilnik ki interferira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se prižge, a ne odziva

Oddelek: Pomoč in nasveti
455106 (4287) m0LN4r
»

Navijanje GPU-ja in črte na zaslonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
687025 (6390) einstein :P
»

Težave z računalnikom po navijanju procesorja.

Oddelek: Pomoč in nasveti
181185 (841) Valvoline
»

Display Driver nvlddmkm Stopped Responding and Has Successfully Recovered

Oddelek: Pomoč in nasveti
52099 (2099) bastadu
»

overclockanje grafične !

Oddelek: Navijanje
321495 (937) Moonman

Več podobnih tem