» »

Vaše izkušnje s sestavi.si

Vaše izkušnje s sestavi.si

Legend(SLO) ::

V kratkem si imam namen kupit računalnik in me zanima kakšne izkušnje imate s to spletno trgovino. Zanima me predvsem, ker je za nakupe večje od 300€ treba denar nakazati vnaprej. Kako je z dobavami? Kako upoštevajo garancije itd...?
krneki

Kibby ::

Podobna tema že obstaja...:\ :\

Legend(SLO) ::

Kje pa:

http://www.slo-tech.com/script/forum/iz...

Search mi ne najde nič uporabnega. Al se pač ne morm domislt kaj bi vanga vpisu
krneki

Kibby ::

sestavi.si vs nakupi.net

Nevem kak si lahka to spregledo....:D

;-) ::

Mam dobre izkušnje.

Nabavo, so mi pomagali pri izbiri komponent, pripeljali in še kar je najvažnejše dela.

strictom ::

Pri njih sem nabavo cel komp. Un tipček pri unem live supportu mi je pomagal pri nabavi DVD pogona, matične, diska in ohišja. V đabe so mi ga sestavili in testirali.

Same dobre izkušnje. Garancijo pa imam na komponente.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

SmeskoSnezak ::

A je trgovina še vedno tak dobra, kot ste pravli 2007? Majo kar ugodne cene in razmišlam, da bi par stvari kupo tam.
@ Pusti soncu v srce... @

OldSkul ::

enkrat nabavu, vse ok

LuGi ::

nabavil - reklamiral - dobil novo robo v parih dneh. Odlični! ;)

black ice ::

Včasih so imeli "težave" s pošto. :|
Nazadnje ko sem pri njih naročil je šlo vse bp.

TOP ::

Jaz ti lahk sam priporočam tole trgovino,veliko kupujem pri njih in nikoli zaenkrat težav,tud že uveljavil reklamacijo,res same pohvale z moje strani.

matmel ::

A ti sestavijo tam računalnik al ti po posti poslejo dele k jih naročiš?

TOP ::

Lahko ti ga sestavijo ni problema,sam zmeni se pa še svetovat dobro znajo.

luky ::

A te trgovina Sestavi.si kaj predhodno obvesti ko ti pošljejo naročeni artikel...??? al ne, prosim kdo je delal z njimi naj pove....

lp.
luky!

galu ::

A te trgovina Sestavi.si kaj predhodno obvesti ko ti pošljejo naročeni artikel...??? al ne, prosim kdo je delal z njimi naj pove....

lp.


Pošljejo samo potrdilo da ti bojo poslali, sicer pa maš njihov MSN, pa tam lahko vprašaš: pomoc@sestavi.si

Tudi z moje strani: Pohvale, svaka čast, support 1A, prijazni kaj naj še rečem... (reklamiral pa tudi že polno stvari a ne Matjaž? :D)
Tako to gre.

klemenSLO ::

dobre.
enkrat so bli malo površni in so poslali napačno plato,ampak so takoj zamenjali.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

billgates ::

Lahko kar v tej temi vprašam še katera trgovina je pixmania? Lovec na cene jo ima dodano vendar njihova stran ni slovenska. Ima kdo izkušnje z njimi?

jinzo ::

Zakaj za vraga, pa bi v temi ki je namenjena sestavi.si spraševal o pixmaniji ?

kod ::

Jaz sem enkrat kupil prek pixmanie in sem mel sitnosti. Izdelek sem izbral ter plačal, vendar mi je vsakič ko sem pogledal status naročila na njihovi strani pisalo da naročilo ni plačano. To je trajalo približno en teden nakar sem po emailu vparšal kaj je s tem. Ker po par dnevih ni bilo odgovora sem, sem poslal še en mail na kar so mi odgovorili da moram poslati potrdilo iz banke da je bilo plačilo res izvedeno. Ko pridem v banko in vprašam če mi lahko izdajo potrdilo o plačilu so me samo čudno gledali, ker takega primera še niso imeli, tako da niti niso vedeli kakšno potrdilo naj napišejo. Potrdilo o plačilu sem poslal na pixmanio nakar sem v roku 10 dni dobil domov paket.
Vse skupaj od naročila pa do prejema paketa je trajalo več kot en mesec.
Kljub temu da sem pri pixmanii dobil izdelek neprimerno ceneje kot v sloveniji nevem če bi še enkrat kupil pri njih. Če ima slučajno kdo boljše izkušnje z njimi naj pove, ker lahko da sem imel samo jaz tako smolo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821178 (5443) neocodexx
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511553 (6354) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531609 (20451) cholt45
»

A je tole dobro sestavljen računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
15997 (829) roginc
»

Agt (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
546470 (4183) Meizu

Več podobnih tem