» »

Nov racunalnik

Nov racunalnik

Sycroft ::

v kratkem nameravam zamenjat mojega starega p100 z novim:) imam pa naslednji problem:) kje kupit da bo cim cnej, pa kaj vi mislte o tej konfiguraciji..? zgleda pa tkole:
duron 800MHz
128 MB Ram
20 al pa 30 GB disk (pojma se nimam ker)
pa nek 3d pospesevalc.. sem slisu da je geforce 2 mx uredu nalozba.. + seveda neko mama plato da bi tole nosila..
kaksni predlogi za stacuno + kaksno podobno konfiguracijo..?

Pepo ::

Gotovo imas kakega kolega, racunalniskega guruja, ali pa poprosi koga s Techa, da se zmenita po IRC. Odlociti se moras, za kaj bos masino rabil, da ne bi metal denarjev brez veze za zadeve, ki ti sploh ne bodo prisle v postev. Ce bos sel direkt v stacuno, ti bodo marsikaj vsiljevali, zato dvomim, da bi lahko kar takole priporocil katero od njih. Pa vendar: Mlacom, Jae, PCX, Gambit.:'(
Tehnika ljudstvu!

Sycroft ::

a se potem najde kaksn guru od tu k bi mi biu pripravljen svetovat??!:P

Matek ::

Napiši kolk maš cekina.;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sycroft ::

omejen sem tam na nekje 150.000... samo s tem da bom obdrzal monitor ter cdrom(ki je prakticno nov), plus misko in tipkovnico:) ce bo znesl:) racunalnik bo pa predvsem za mojo domaco rabo ter naziganje igrc:)) ker tega prej nism mogu:)) aja.. kaj mislte o tej akciji pr mlacomu od prophetu II mx pa se kao neki soundblaster zraven za borih 34 tisoc? samo jaz bi raje brez soundblasterja ker ga tudi imam.. uglavnem .. cakam na predloge:) Hvala ze vnaprej!

McHregec ::

sem ful kritizuru pcx ampak tam boš dobil najceneje

Tzar ::

Mislm da PCX ni pocen,še zdaleč pa ne najcenej. Če si kje z Gornjske (Jesenic) se oglasi na mail pa ti sestavim kakšno kul ponudbo (IZID d.o.o.) Cene so precej ugodnejše kot pri kakšnem PCX,pa čeprav je kao on neki distributer pa to.
Najcenejši GeForce je pa Cardexpertov,je pa dost dobr,no vsaj zankrat.
Življenje je lepo!

ABX ::

Rač. za igrice:
Duron:najcenejši (700)
Plata:Abit KT7/Asus A7V (drago), QDI(povprečna, ni za navijat je pa poceni ker imaš gor zvočno)
Disk:30Gb 5.400 (poceni), IBM dtla 45Gb 7.200 (najbolši disk in najcenejši na MB)
Grafična: Obvezno Ge-Force 2 MX ( proizvajalec po želji)
+ ostalo
Zvočne SB live player ne kupovat če nimaš ozvočenje za vsaj 30.000 Sit.

Ram: ker je zdaj zelo poceni pa 256MB
Daj za računalnik 50.000 več in boš vesel dosti več časa.
Glede AKCIJI je pa tako v povprečju so za 5% cenejše kot rač. po izbiri in imajo vedno vsaj eno komponento ki smrdi.
In da nebi slučajno pomislil na nakup računalnika z programsko opremo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sycroft ::

ok tnx za velik:))
zdej sem prsu do spoznanja kaj kupt edino necesa se ne vem:))
razlozte mi to sceno z geforcom mx ..:) mislm to od kerga proizvajalca.. jest bi kej dobrga pa ne kej prevec vec kt 30k sit??
mau me poucte:))

AndrejX ::

10ič o Mx-u: V bistvu je vseeno, katerega kupiš, edino Herculesov je malo bolj poskočen zaradi hitrosti pomnilnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Leclerc ma ubijalsko akcijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
585889 (4247) dexter_II
»

Kdo rad sestavlja računalnike :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1296502 (4561) kloshar
»

Racunalnik za 180.000 sit

Oddelek: Kaj kupiti
51170 (1024) Paramedic
»

vaše mnenje o naslednji konfiguraciji

Oddelek: Kaj kupiti
131185 (977) ahil
»

Kaj mislite o naslednji kombinaciji?

Oddelek: Kaj kupiti
91226 (1042) MViper

Več podobnih tem