» »

Leclerc ma ubijalsko akcijo

Leclerc ma ubijalsko akcijo

1
2
»

Black Dragon ::

ABSOLUTNO!!!>:D

Myth ::

1. Poglejte topic, pa prosim nazaj k temi... kar sem bral zdajle... no comment
2. Ne udrihate drug po drugemu in procesorji... niti poznate se ne! :))
3. Na internetu imate razne primerjalne teste, go google...
4. Moje mnenje nobenga ne briga, ampak vseeno ga bom podal: win xp tekoče delujejo na pentium 200MHz in več kot 128rama... ne komplicirajte prosim!

BZ in LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

xenon74 ::

@Mr|ce
popravek v 4.točki:
win xp glasno stružijo na pentium 200MHz in več kot 128rama...:D


pa brez zamere
X74
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319

hruske ::

mrice, ne vem kojk kej gladko tečejo glede na minimalne zahteve. morda -- morda ne.

Myth ::

Če vas zanima kako tečejo winsi na počasnih kompih, ustvarite novo temo in me povabite v njo. Ne smetite tukaj... Ali pa mi pišite sporočila, kar ravno ne priporočam, saj želi vedeti to širša javnost, če se ne motim. :))

Zdaj pa on-topic... Ajde, niti mu več o čem drugim...
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Tear_DR0P ::

tole PCX konfiguracijo sm ze vidu jst v Celju za 70k, brez majčke in drugih reklam, in sm ga tud sam priporočil za podjetje. Te kao Low End sisteme zelo zagovarjam, sej so v bistvu zelo zmogljivi, za navadne pisarniške operacije pa sploh. Pa tud doma so povsem uporabni, če nis važič al pa poln keša ne rabiš najbolšga kavnega mlinčka, itak bo čez pol leta že u kurcu pa sam 1/4 tistga stal kolkr si ti plačal za njega.

@ Black Dragon: ko trdiš da niso vsi v pisarnah tajnice imaš prav, sam tisti drugi pa v glavnem macintoshe uporabljajo :), so za delo z grafiko in videom velik bolj priročni (tko vsaj moji kolegi trdijo, ki se poklicno ukvarjajo z digitalno grafiko). Za strežnike pa ne rabiš hitrosti ampak količino, čim več procev, čim več diskov in čim več palčk rama, da lahko delujejo vzporedno. Namreč če ti vmre(ali deluje upočasnjeno - je prezaposlen) en hiter proc/velik disk/palčka rama je server fuč, če pa ti zataji ena izmed mnogih manjših/ manj sposobnih komponent je samo nek odstotek userjev prikrajšan za nemoteno uporabo strežnika.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Dead_Eye ::

dedalus: Bi prav hotel videt p3733 VS celeron 2400 primerjavo hitrosti v winsih. Vem samo, da na p3 dela veliko bolj tekoče kot na celeronu 1700 in pika.

Za malo več denarja (ali pa tudi ne) dobiš AMD-ja (že najpočasnejši duron je hitrejši od celerona...).

Če ti povem po pravici sploh nimam inštaliranega nobenega 3dmarka ali kej podobnega, meni je glavno da ko kliknem na browser ali moj računalnik da se stavr odpre ne pa da mi kaže 7 sekund peščeno uro... Pa če snemam CD in ob kazaa-ju ali Emule da še vedno lahko NORMALNO brskam po netu.....

Najbolj neumna pa se mi zdi izjava da je to super comp za tiste ki jim je to prvi rač, za se učit,.... neumnost. Človek bo proval igrico - ne dela in bo pizdil ke ku**c so računalniki,... nekateri ne razumejo da samo 1x klikneš in če dela peščena ura počakaš, klikajo 365x in pol ko se jim odpre miljon oken pizdijo "lej kaj je naredil ta neumen računalnik"....

Ok, zdej sem se malo "razživciral". Za tajnice ki uporabljajo word in mogoče kak uizi prog. je kar uredu konfiguracija... - mogoče še premočna....
The one and only

Black Dragon ::

Dead_Eye sej to sem jih hotel dopovedat, pa nekateri še zmer ne zastopjo da so pocen compi kvečemu za v pisarne ali uporabo nezahtevnih aplikacij...
Ta sistem, ki ga je Caligula podal je res best buy for low money ni kej ampak je pa sistem omejen (leta 2002 bi bil vesel če bi ga dobil v roke... )
Bi pa bilo pa ta sistem dober prodajat po delih kšnim naivnim strankam:)

dexter_II ::

kaj pa mislite o Leclercovi akciji za lcd

samsung 710v je kostal cca. 65500 sit +19500 bonov (za par kist pira:) )

ma kdo se kaj podobnega od ostalih?

monitor pa ni tok svoh;) za 1/2 cene drugih
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716207 (8246) Vlad Tepeš
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493037 (1797) Azrael
»

Kaki PC majo vasi starsi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505121 (4179) BoLhCa
»

Athlon 1400 ali Celeron 2400

Oddelek: Kaj kupiti
211351 (1053) Dr Evil
»

barebone in podobne zadeve

Oddelek: Strojna oprema
161249 (1018) Caligula

Več podobnih tem