» »

OUTLOOK - Ne pošlje priponke

OUTLOOK - Ne pošlje priponke

C00PER ::

Imam en zanimiv problem. Dosti ljudi mi je reklo, da od mene ne dobivajo določenih vrst priponk, kljub temu da če pogledam pošto v SENT ITEMS je ta priponka zraven med poslanimi. Nekateri ne dobijo JPG slikic, nekateri ne filmov, ali pa kaj podobnega.... ZELO WEIRD, VGLAVNEM ! Ne uporabljam nobenega firewalla ali kakšnega podobnega softwera, ki bi preprečeval pošiljanje priponk. PLEASE HELP ! HVALA !!!!!!
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

dëych ::

To pošiljaš komu v podjetje ali tako komu na recimo na gmail, hotmail etc.? Ker če pošiljaš komu v podjetju imajo lahko tam nastavljeno da vse priponke s končnico mpeg, avi etc. enostavno "odreže".

C00PER ::

Nope, čisto navadnim smrtnikom :)
ANd On The Last Day God Created.....SOUND !

Bakunin ::

@smrtniki.com ?

na katere domene vse posiljas? a na VSEH je ta problem ali samo na nekaterih ?

Kekec ::

Določena podjetja in seveda razni programi določene priponke odstranijo zaradi varnosti.

il ::

Pred leti sem imel nekaj podobnega. Zdi se mi, da je bilo nekaj rešeno s spremembo formata maila iz HTML v "plain text" za tiste uporabnike, kjer se je to pojavljalo. Mislim, da je prejemnik celo dobil priponko, vendar se je pokvarilo njeno ime in zato ni bila prepoznana (glej Properties/Details/Message Source od e-maila) s strani Outlooka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izsiljevalski mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
162148 (1290) nokia6310
»

Nov kriptovirus Locky na pohodu, napada tudi bolnišnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
7932628 (28614) misek
»

Facebook predstavil nov način komuniciranja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4317690 (15397) qwzyx
»

Mail s največjo možno velikostjo priponke?

Oddelek: Omrežja in internet
114198 (3901) Bakunin
»

Hotmail bo ponudil 2 GB prostora?!

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
303782 (3782) BigWhale

Več podobnih tem