» »

Nova naložbena družba??!!

Nova naložbena družba??!!

ttommy ::

Danes sem dobil klic od prijazne ženske,ki me je poklicala na stacionarno številko,ki je pisana na mojo mamo-jaz te številke ne uporabljam že več kot 7 let.Rekla mi je,da sem eden izmed 500ih izžrebanih,ki bodo dobili nakazilo od nove naložbene družbe(naziv sem pozabil).Pravi,da namesto,da bi vlagali v oglaševanje,bodo ta denar podarili 500tim družinam.V ponedeljek pride k meni agent,s katerim se bomo zmenili za nakazilo.Vprašal sem jo,če moram zato skleniti kako pogodbo,pa je rekla,da nimam nobenih obvezbosti...
Zanima me,če je že kdo dal to skozi,da bom malo bolj seznanjen....
Lep pozdrav.
Gamer

Slo-One ::

Potem pa svizec zavije čokolado... >:D


Da ni to kakšen Scam kot vedno. :\

zcetrt ::

Moji mami so oblubili izračun višine pokojnine in zaključek delovne dobe. Prišel bo agent.

Ok. Zakaj pride agent na dom odtipkat 8 cifer v kalkulator? Ni to nekoliko ekonomično? Seveda je. Keć je v tem, da ti ponudijo tisoč in eno rešitev, petnajst različnih stebrov, osem vzajemnih skladov in trinajst vlaganj, naložbenih zavarovanj in povedo, da boš sicer po vsej verjetnosti ostal brez pokojnine in delal do 65. leta.

Agenta sam ne bi spuščal v hišo. Če pa imajo kaj za nakazati, pa naj nakažejo. Ime, priimek, prebivališče in št. transakcijskega računa ne bi smelo škodovati. Čeprav dvomim, da se bo to zgodilo in boš moral kaj vplačati, da boš prejel nakazilo.

Lahko pa se pozabavaš z njimi in se delaš totalnega idiota do ključnih točk.
4.

ttommy ::

Nimam nobenega namena sklepati kaj-imam kar imam,če pa bodo nakazali,naj nakažejo.Bomo videli...
LP
Gamer

perci ::

hehe, še se najdejo naivci >:D

Slo-One ::

Da ti malo bolje razložim.

Potem pa svizec ZAVIJE ČOKOLADO.

Kako si nekaj zadel če pa se nisi na nič PRIJAVIL?
Another day another SCAM.


EDIT:
Prav reklamo sem poiskal >:D .
SCAM = Potegavščina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

OZZY ::

jao to majo zdej po novem..''Gospod vaša številka je naključno ižrebana pa vas vabimo na brezplačno jedačo in pijačo vmes pa bi vam šredsatvili še ene XXX izdelke ''...ter bla bla...Sem glih včeri dubu tak klic - in ni bi edini tak klic.... mogoče pa imam zlo velik sreče:| . Jih vedno odj*** pa rečem, da ne kličejo več. Sam kaj ko se tega ne držijo.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

bluefish ::

če se tega ne držijo jih lahko prijaviš inšpekciji.

Azrael ::

Rekla mi je,da sem eden izmed 500ih izžrebanih,ki bodo dobili nakazilo od nove naložbene družbe(naziv sem pozabil).Pravi,da namesto,da bi vlagali v oglaševanje,bodo ta denar podarili 500tim družinam.V ponedeljek pride k meni agent,s katerim se bomo zmenili za nakazilo
Identičen klic sem dobil približno mesec dni nazaj.

Vprašal sem odkod vedo zame. Odgovorila je, da imam pri njih delnice. Zanimivo, je bilo, da je vse govorila zelo počasi in razločno, ime pa tako na hitro, da si ga nikakor nisem uspel zapomniti. Na koncu sem pristal, da nasledmji dan pride k meni njihov agent ob 9.00uri. Še enkrat je preverila naslov in zaželela lep dam še naprej.

Drug dan sem agenta čakal od 8:50 do 10:00, agenta ni bilo.

Čez 2 tedna je bil spet klic od njih, tokrat uglajen gospod, ki ga je zanimalo, če se je agent sploh oglasil. Rečem, da ne in da tudi ni treba, da se oglasi, saj takrat, ko naj bi prišel, ni niti poklical in se opravičil ali razložil razlog zakaj ga ni.

Potem je je tip še vprašal, če vem da mi pripada nagrada. Pravim: "Ja kar nakažite jo, podatke imate ". Potem mi je razložil, da gre za darilo, da oni dodajo določen znesek pri njihovih ponudbi naložbenih zavarovanj. Aha, potem pa sploh ne hvala.

Ne vem ali, ali imaš opravka z isto firmo, ali ne. napiši kaj se bo izcimilo iz tega.
Nekoč je bil Slo-tech.

OZZY ::

ja oni dodajo določen znesek..Se rpavi da moraš ti prvo skleniti kako naložbeno zavarovanje oni pa dodajo določen znesek zraven...a to so fore teh ponudnikov....
Go with the flow.

Mobidick ::

Ista finta kot pa na bwin in podobnih online igralnicah. Če se vpišeš, dobiš nevemkolko bonus keša, samo moraš nevem koliko zastavit (obrnit), in šele potem lahko dvigneš tisti keš (seveda, če še ga imaš).
The future is digital!

madmitch ::

Lepo reci, da ni problema, da se boš že ti oglasil pri njih, naj pripravijo BANČNI čet za to vsoto in ga boš šel ti na banko vnovčiti ali pa naj oni dvignejo gotovino. Znesek najverjetneje ne presega 10K€. Da vidimo pol reakcijo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ttommy ::

Ja Azrael-točno to,kot si ti napisal je bilo.K meni je prišel prijazen agent in mi vse lepo razložil,ter kar mislil,da bom vzel.
Sorry,ampak,če bi ta ženska že po telefonu povedala,bi mu prihranil pot.
To je naložbeno zavarovanje-npr.30EUR na mesec,minimalna doba 2 leti,oni ti pa nakažejo prva dva nakazila.
Sicer je res zanimivo in je bil kar slabe volje,ker nisem vzel(logično,ga razumem).
Mi je pa malo odprl oči in se mogoče vseeno odločim za to varčevanje.
LP
Gamer

Azrael ::

Zgodovina se ponavlja.

Včeraj spet klic iz te firme. Gospodična spet prijazno žvrgoli njihovo ponudbo, ko jo vljudno prekinem in povem, da ne bo nič, saj s podjetjem, ki se ne drži rokov, ki si jih postavi samo, ne mislim sodelovati. Ona vsaj po glasu precej presenečena vpraša zakaj? Povem ji isto kot tistemu gospodu zadnjič in je bilo po nekaj opravičevanja pogovora konec.

Kaže, da imajo ali zanič evidenco ali problem raztalati to nagrado za 500 izbrancev.
Nekoč je bil Slo-tech.

alum ::

Mi je pa malo odprl oči in se mogoče vseeno odločim za to varčevanje.


>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Življenjsko zavarovanje-katero? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10024844 (3944) lolipop2
»

Varčevanje 100€/mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9133549 (23709) Gjurisic
»

Življensko zavarovanje ali kako te nategnit (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5630322 (27665) Struklio
»

Življenjsko zavarovanje? Da, ne?

Oddelek: Loža
166828 (6411) jernejl
»

življensko zavarovanje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5326788 (23956) rh^

Več podobnih tem