» »

napajalnik brez matične

napajalnik brez matične

Skero ::

LP

Zanima me če kdo ve kako se vključi napajalnik brez matične plošče? Vem da je to možno saj sem nekje že zasledil, da vse kar moraš narediti je to da povežeš 2 žičke s kabla, ki naj bi bil priključen na matično ploščo??? Prosim če lahko pojasnilo vsebuje tudi kakšno sliko??:)

Škero

g. Oden ::

Hm, kako se vključi napajalnik brez matične plošče. Če poresnici povem, ne vem zakaj bi priključil napajalnik brez matične. Matična je ja osrednje vozlišče v računalniku in brez nje bi bilo napajalnik nesmiselno sploh priklapljat. Razen če misliš tako: Priključit napajalnik, ne da bi pri tem menjal/odstranil nameščeno matično. Slednje se seveda da in je razloženo marsikje tudi na teh forumih. Bi pa bilo dobro, da poveš še ostale podrobnosti o tem, kaj TOČNO želiš storit.

Skero ::

Najprej tnx za vsaj en odgovor, am ja sory k nism že prej povedou rabim da bi mi delou napajalnik ne za računalnik ampak kot napajanje za drugačne namene! Recimo da bi lahko po sobi na nekaterih mestih meu neonke speljane preko napajalnika?! In zaradi tega ne rabim matične:) :)


Škero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skero ()

joze28 ::

povežeš 13pin na atx priklopu(ponavadi je kabel zelene barve) z ohišjem ali z enim pinom poleg ne vem katerim točno

lp

DJ MartiNi ::

Tukaj sem nekaj našel. Uporaba na lastno odgovornost!!! :\
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Skero ::

--joze28 tnx za odgovor sm morm prznat da mi ni dost pomagal:) :\


--DJ MartiNi točn to sm iskou!!!!!! to sm že nekje sicer gledou sm je blo v slo. ampak sj tud moja angl. ni zanemarljiva :D :D :D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z prekinjanjem napajanja

Oddelek: Strojna oprema
10908 (703) Riff
»

napajalnik se užge, matična plošča se odziva neprimerno

Oddelek: Strojna oprema
393753 (3457) Pyr0Beast
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939687 (7132) gregor
»

Težave z napajalnikom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111983 (1906) Azrael
»

Kako sprobat napajalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
51115 (1013) HardwareMaster

Več podobnih tem