» »

Igričarska stran

Igričarska stran

Tito ::

Pozdravljeni!
Pred kratkim sem začel ustvarjati internet stran, ki bo namenjena predvsem igričarjem, v njej bo veliko novic, opisov, dodatkov, modov, anket, reportaž, forum in še in še! Ker seveda vsega tega nebom zmogel sam vabim vse zainteresirane prostovolce naj se mi pridružijo. Če želite sodelovati mi to sporočite na mail: Klikni tle zdej prec!!!! . (stran je (bo) narejena v php-ju, !) (Za te zadeve lahko poskrbim jst rabim samo tekst katerega bom integriral v stran!!)

LP Matic

:D :D :O
  • spremenil: Tito ()

cahahopie ::

Nekaj kot online revija za igre? Ehh...ok konkurenca mora bit (čeprav so vse strani ki jaz poznam neprofitne).

Tito ::

Seveda bo neprofitna tudi ta (mogočeena kakšna pasica da bo pokrila stroškeelektrike :), ampak ta stran bo drugačn, bo bolša od vseh ostalh saj bo imela objektivneopise, najnovejše novice predvsem pa bo večkrat na dan spremenjena (novice ankice in podobno)
Še enkrat, če si želite sodelovatimi o sporočite!!

Kaj a si pol zainteresiran?

cahahopie ::

Ja. Kašen opis bom že spisal.. pa tud revije (PCF) redno prebiram...
Sicer bi jaz osebno raje videl če je kdo zainteresiran za project Strategija? Todaj kaj to pomeni nobemnu ne izdam. In projekt Rajsnegel tud ne, čeprav je zadnji bolj osebno zame. Pa ne se smejat imenu...:D
Stari brž rajš povej... do kod si z delom? Bo stran kmal? Boš sam napisu al boš uporabu kakšen že narejen web portal sistem a la phpNuke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cahahopie ()

Tito ::

Izdelava strani je v zadnji fazi, samo še mal jo našminkam, pa bo :)
Imenovala naj bi se podganja zalega predvsem bi pa potreboval novice in opise. Tudi sam se imam za stratega in mislim, da BO stran IMELA močan strateško igričarski povdarek.
LP

cahahopie ::

Ja povej, ko bo fertik... da mal prečekiramo al pa pošl na moj mejl al pa na domač mejl.

Tito ::

no zdej je osnova nekak narjena oglejte si jo na: http://jure.kicks-ass.org

c0RpSe ::

men pa link ne dela. A še komu ne?

cahahopie ::

Recimo... men tud ne. oz...link lahk da je prav.. sam pejđa ni...

Tito ::

Mal mam problemov z strežnikom, pa mal časa zmankuje (ŠOLA KLIČE) Stran bo nared (če bo sreča) okoli 20.3.2002, se vidimo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenje spletne strani : FreakDizajn.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565643 (4321) Tydek

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11623395 (21883) Ziga Dolhar
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997849 (5812) JanezekNovak
»

Resna kritika piscem novic, člankov in testov (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
856787 (4491) Stepni Volk
»

Pomoč pri izdelavi strani.

Oddelek: Izdelava spletišč
151228 (966) Tito

Več podobnih tem