» »

NOV Računalnik pa Zmrzne???

NOV Računalnik pa Zmrzne???

janez1825 ::

Lep pozdrav ali kdo ve kaj bi lahko to bilo računalnik sem si sam sestavil! Dele sem si kupil prek neta vse novo z grarncijo sestavil naložil xp in zdak ko ga obremenim npr. downloudam in igram igrico hkrati potem mi čez nekaj časa računalnik zmrzne in se sam restarta nato dela normalno spet do kakšne velike obremenitve, če ga pap pustim celo noč da mi vleče kakšen fil dol pa ni problema lepo dela samo pod polno obremenitvijo! Ali kdo ve kaj bi to lahko bilo? Računalnik je v delovanju 3 dni kako se naj lotim preizkovanja ali obstajajo kakšni programi al kaj???
HVALA za odgovor!

z3ro ::

Pregrevanje? ali pa napajalnik

janez1825 ::

Torej bi mogel napajalnik menjat po tem takem in nato videti če je res napajalnik ko dobim novega!

janez1825 ::

Še to NApajalnik je od vseh komponent najbol hladen najbol vroča pa je grafična in hladilo na matični!!!

billgates ::

Isto se dogaja meni. Grafična se ti močno segreje, pol pa ko pride do previsoke temperature se računalnik sam restarta, da bi se mal ohlladil. Omisli si bolše hlajenje za grafo.

dukenukem ::

kero grafqo maš ?:D poskrbi za prepih v ohišju

Spike Edin ::

Če se PC resetira je več ali manj skos vzrok pregrevanje procesorja tako da, ti priporočam da preveriš kako se giblje temp. procesorja.

Lp!
The PC Doctor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Restart računalnika ob predvajanju videa

Oddelek: Strojna oprema
291316 (1065) mat3
»

Avtomatsko restartanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
81123 (739) bosmla
»

Random zmrzovanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
131106 (736) solatko
»

računalnik se sam restarta

Oddelek: Pomoč in nasveti
6721 (667) -žiga-
»

RAčunalnik se samodejno restarta!

Oddelek: Pomoč in nasveti
251792 (1328) maxsustar

Več podobnih tem