» »

Radovljica

Radovljica

Yossarian ::

Včeraj popoldne sem bil z družino v Radovljici. Bil sem sicer le v centru, vendar moram povedat, da je ta Linhartov trg res, ampak res lep in vse stvabe so neka zelo lepo zaokrožena celota. Vsi smo ga občudovali, nato pa smo šli še malo v čebelarski muzej, kjer smo si ogledali čebelice. Res imate lepo.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Fizikalko ::

Sicer sem originalno z Bleda, ampak tnx.

w1: popravljen typoo, na katerega je letelo preveč OT komentarjev.

Zgodovina sprememb…

atasmrk ::

Jaz sem pa original z Radolce in je treba, kar se starega mestnega jedra tice, res pohvalt tistega, ki je obnovo izpeljal. Pa zelo je lepo, da je vsa stvar vecinoma zaprta za promet. Grascine sicer od znotraj ze nekaj casa nisem videl ampak je to nekako najsibkejsa tocka tega trga. Sploh ce kdaj vidis prostore glasbene sole. Se pa nekaj dogaja, nazadnje, ko sem bil tam, je folk pridno karjole okol vozu.

Yossarian ::

Meni se je graščina npr. zdela zelo lepa, sploh pa tisto prav fantastično speljano stopnišče. Mater, da bi imel toliko denarja in bi si postavil nekaj takega.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Ziga Dolhar ::

V Radovljico sem hodil štiri leta na srednjo (ekonomsko). Prelep kraj - lep razgled na dolino, veliko zelenja ...

Prijetni spomini.

Takoj naslednje leto sem odšel v tale beton od Kranja; kontrast ne bi mogel biti večji.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poštno ležeče

Oddelek: Loža
113347 (1445) SmeskoSnezak
»

Kam na malico, manjše menze ali večje trgovske centre (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815431 (7494) fosil
»

kje kupiti kolesa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5013610 (11925) K0K0
»

Katero gostišče obiskati?

Oddelek: Loža
289805 (9200) strictom
»

Topic o Mlacomu

Oddelek: Pomoč in nasveti
281955 (1290) Justy

Več podobnih tem