» »

Zaklenjen avto

Zaklenjen avto

Mr_Globus ::

Lihkar sem se pripeljal v LJ in zaklenu ključ v njega :'(

Parkiran sem na Mestnem logu. Kje je najbližji servis, da mi odpre moj puntič? :\

@nny ::

Poklič AMZS, telefonska številka 1987.

Mr_Globus ::

to stane 33 eurov8-O je kaj cenejšega? bi rabu da bi mi odklenli do nekje 11 zjutraj:\

Brane2 ::

Naroči avtovleko, da ga prepelje na Fužine in pusti čez noč...
On the journey of life, I chose the psycho path.

aljazh ::

Slišal sem že, da naj bi se s tem ukvarjali tudi gasilci.

@nny ::

ne, gasilci se s tem več ne ukvarjajo, razen če ni ogroženo življenje

potem je pa jutri najbolš poklicat na servis za Fiat, če je tam kakšen tip, ki obvlada

vsaka neumnost pa nekaj stane:D

flipflop ::

A ga ne morš sam s pajsarjem pa drotom?

Mr_Globus ::

Eh kje. Sem vse prej varno zapru =P

Bom vrjetno kr AMZS zjutraj poklical... Bom pač manj spil ta mesec :P

dukenukem ::

a nimaš rezervnega ključa ?

kekz ::

Ko sem jaz pred mnogo leti enkrat na morju zaklenil ključ v jugota (italijanski konstrukt), sem v ključavnico prtljažnika vtaknil velik šraufenciger in zavrtel.
Hujše poškodbe ni bilo, razen, da si tisto ključavnico od takrat dalje lahko vedno zavrtel s katerimkoli ključem.

Puntiči so tudi italijanski konstrukt. A so Italijani med tem kaj izboljšali tole tehniko?

dolenska ::

hja jaz sem nekajkrat zaklenil ključe v kadeta.
Enkrat pred stanovanjem v lj, kjer sem imel blizu računalniško trgovino, ker sem za odlklent potreboval dolg izvijač.no trgovc me je mal čudno gledal, ko sem rekel da moram v avto vdret ter prosil za izvijač.Moral sem mu pustiti osebno. v nekaj sekundah sem imel odklenjenegač.
Enkrat pa ko sem eno dečvo peljal v kolosej v kino sem tudi zaklenil ključe v avto. dobr da je bil merkur še odprt, da sem šel kupit najdaljši izvijač in odklenil avto.no dečva ni postala moja punca...haha
nekega večera ko sem se vračal domov in me je pritisnilo na malo potrebo, sem moral ustaviti ob cesti.Takoj ko sem zaprl vrata, sem opazil, da sem se ponesreči spet zaklenil ven. smola je bil ta, da je bil avto prižgan. no potem sem se odpravil ene 100m naprej kjer je živel moj frend in mi posodil en dolg izvijač. pa sem odklenil avto.

taki prigod je bilo še nekaj vendar se mi ne da pisat.

TESKAn ::

Hm, če je kje blizu kak lokalni mehanik, bi ti mogoče znal pomagat...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

koyotee ::

dobi nekaj povezovalnega traku
, ga prepogni in tam kjer je prepognjen ga udari malo s kladivom, pojdi z njim ob desnem robu vrat do zatica, zataknes in napnes, pol pa s sunkom potegni proti sebi in navzgor. Bi ti prsu odklent, cebi biu z lj 0:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mr_Globus ::

Klical danes AMZS, pa me je vprašal ako sem član... in probal sem z očetom in član je :D

Pol pa so zadevo zastonj porihtali :D

Opkow ::

Kako so ti ga pa odprli? Zvrtal kljucavnico ali kej bolj specialnega? :)

kekz ::

Si poizkusil s karbidom? >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kekz ()

Mr_Globus ::

Zgledalo je čisto na izy :P

"Balonček" med vrata in karoserijo; napihnu, da so vrata odmaknila slab cm; trakec not in potegnu štift za zaklep

Izy ko pasulj... za gledat :D

Aja pa neanka za prometno alpa dokument me ni vprašal. Samo: "To bo vse. Nasvidnje" 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaklenjen pasat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5716920 (14334) Malajlo
»

Izgubil sem ključe od avta!

Oddelek: Loža
366408 (5164) IgorGrozni
»

Odklepanje avta na daljavo prek GSM (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6511891 (9881) Ejsi_Disi
»

Mazda z USB ključem

Oddelek: Novice / Diski
314736 (3700) Damjan Jagar
»

Kako vdreti v Renault Cliota

Oddelek: Loža
204652 (4036) freejack

Več podobnih tem