» »

Moj komp ima probleme, KUP.SI pa ravno tako

Moj komp ima probleme, KUP.SI pa ravno tako

Meizu ::

Živjo. Zopet se mi je pojavil problem. Storil sem nadgradnjo kompa z naslednjimi komponentami:

ABIT IP35-E
C2D E6550
OCZ 2x1GB
LC Power 850W ARKANGEL

KO sm vse skupaj vpregel se mi je sicer sistem zagnal vendar vedno zmrzne na določenem mestu. Enkrat že na vstopnem logotu od matične, ponavadi pa ko želim inštalirat winse. Sredi nalaganja fajlov mi kar zmrzne in se ne odziva več, če mi pa uspe priti dlje, pa mi meče BSOD-je ven. No, sem nesel v trgovino, kjer sem kupil ta komp - V KUP.SI. Tam pa jim je crknil disk na enem od njihovih kompov in niso imeli časa zame. Krneki. Tisti prodajalc je mogu it v Konjice (spet krneki, nej delajo to med vikendom, ker mi je ful bedno, da sm mogu prit iz Ilirske Bistrice v Celje, cca. 2uri 30min vožnje zato, da mi je reku da nima časa, da naj komp pustim tam. No, to je bilo v petek. Zdej je torek in mi še zmeraj govori, da se ukvarja z računi, naj pokličem komaj v četrtek. TO mi preseda. Namreč že kakšne 3 tedne nimam pošlihtanega kompa in mi gre že pošteno na živce, saj je šola takorekoč pred vrati in spet ne bom imel časa za moj ljubi komp. Kaj je za nardit???? Prosim pomagajte, ker se mi resnično ne da več čakat, mi že preseda. A obstaja kakšna fora, da mi ga porihta prej? A ni blo zmeraj tako, da je treba za stranke karseda čimprej poskrbet?? Naj se z računi ukvarjajo po delovnem času trgovine;( ;( ;( ;( ;((

P.S.: Ali je možno, da mi ohišje dela kratek stik na matični? Malo bedasto mi to zveni, namreč tko je rekel uni prodajalec tam. SMo pa menjali plato, rame, grafo, celo pogone, disk, ide in sata kable, skoraj vse praktičlno, pa je problem še zmeraj isti. Celo se zgodi, da mi med brskanjem po biosu sistem zamrzne. Pa ne zmeraj na istem mestu...:'( :'( :'(

Meni se NE DA ČAKAT! A obstaja uglavnem kakšna fora, da mi to prej zrihta, ker se res na smrt dolgočasim?:'( :( :(

Macx95 ::

Na tej plošči dela od OCZ-ja samo njihov ram iz value serije. klik

Če nisi kupil tega rama naj ti ga zamenjajo za value ali pa naj ti dajo ploščo drugega proizvajalca

delfinus ::

OCZ naj bi mel neke probleme, glede na povedano na Abit forumu. Tile na tej listi naj bi bili pretestirani za IP35. KLIK

Meizu ::

Hmm, ampak Street Racer ma isto plato pa ma ram SUperTalent se mi zdi pa dela ok. Še nekaj - ne mi rečt, da plata podpira samo PC4200? Ker tisti OCZ Value so le PC4200...:(

delfinus ::

TUkaj mal precekiraj, kaksne Rame ima folx na IP35 plati, da vidis priblizno kaj je oz ni kompatiblino. Abit Forum

Meizu ::

Najlepša hvala vsem, verjetno ste mi rešili komp:D ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit IP35 Pro

Oddelek: Navijanje
342686 (1320) kmetek
»

Plata, CPU, ram, grafa...rabim mnenje

Oddelek: Strojna oprema
231930 (1420) Pegart
»

komp (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635148 (4604) bluefish
»

Super Gamer PC

Oddelek: Kaj kupiti
492135 (1436) MEDENA
»

Nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
181606 (1324) clancy

Več podobnih tem