» »

Multifunkcijska za domačo rabo

Multifunkcijska za domačo rabo

Preseren ::

LP!

Kolegica išče multifunkcijsko napravo, pa se ravno ne moremo odločit kaj bi kupili. Iščemo nižji cenovni razred, nekaj za domačo uporabo, ne ravno prepogosto.
Gledali smo Canon MP160 MFC
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=B... v Bofu za 64€

drugo kar je gledala je pa nekaj iz Špara, za 52 EUR, Lexmark X1270 Multifunkcijski tiskalnik
http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=6...

Kaj predlagate? Kaj drugega mogoče?

P.
SEO na https://www.seos.si

klihk ::

Če ne rabiš printat slike bo mislim tudi Lexmark (je cenejši) v redu. Tale Canon je mislm da bolj foto tiskalnik.

MEDENA ::

šernk ::

kar sem bral ko sem sam kupoval pred pol leta da so z lexmarki pogosto težave glede driverju. in se mi zdi canon dosti boljša izbira. sam sem izbiral med canonom MP160, MP180 in HP C3180, in sem izbral HPja za domoča uporabo je več kot odličen.

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

asdfasdf ::

Pa lexmarkova MFN normalno deluje na laptopih (LENOVO 3000)?

Zheegec ::

Seveda.
Trenutno je Canon MP160 za to ceno še najboljša izbira, ima 16ml barve v kartuši (HP 11ml) za podobno ceno kartuše kot HP. Uporablja pa isto tehnologijo - glava je na kartuši.

potem je pa tukaj seveda še Canon MP510 za 100EUR!! Ločene kartuše, 26ml v črni za 18EUR!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

1309976 ::

Torej se splača kuptit Cannona za 100 EUR, ker mi ga je prodajalec v Big bangu orng skritiziral in toplo priporočal HP (mislim da 4180), ki je sicer le 9 eur dražji?

LP

pingec ::

Priporočam MP160. Kartuše se da ful lepo polnit, lepo odstranis pokrov in tocno vidis ce so spuzvice suhe ali ne. Edino z eno kartuso sem imel problem, ki je kar prenehala delat(printer ni vec zaznal)...
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zheegec ::

C4180 ima dražje in manjše kartuše (dražje logično, ker je glava gor), slabšo kvaliteto tiska za fotke in pa nima ločenih kartuš.
Očitno nisi šel v pravi BigBang, da ga prodajalec ni priporočal, sploh ko je v akciji...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Groove ::

Ve kdo za kakšno (poceni) multifunkcijsko napravo, ki podpira tudi tiskanje na CD/DVD?
:))

Zheegec ::

Od multifunkcijskih HP C5280 in Canon MP600.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Groove ::

pa sta dost kvalitetni? mislim skeniranje, navadno printanje ter printanje na cdje? ka pa poraba barve itd? lp:D

Zheegec ::

Definitivno se splača kupit MP600 - ima ločene kartuše (C5280 jih nima), pa tudi dosti večje so. Kvaliteta je super, fotke in print na CD/DVD medije naredi takšne kot v foto studiu (sprobano).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

trnvpeti ::

ima mp600 mogoce wifi?

sinko999 ::

tisto je pa MP600R in cene so pri nas od 300€ v tujini pa od 230€ tak na hitro.

LP
Ni? ni ve?no !

trnvpeti ::

mp600r, zanimiva naprava
in izkusnje z kartusami, trajanjem barv

1309976 ::

kaj pa Canon MP510 za cca 100 EUR?
Da ali ne (in zakaj)?

ALIEn3001: torej ga priporočaš?

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1309976 ()

planetparty ::

Kako se pa printa z MP 600 po celeotnem obmocju CDja? Prilozen program tega ne omogoca.
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

given2fly ::

Za pisarno rabim skener in fotokopirca, tako da razmišljam o nakupu multifunkcijske naprave ali pa posameznih komponent.
Printer sem ze nabavil, faks tudi, tako da to pri nakupu multifuncijske naprave v mojem primeru ne igra pomembnega dejavnika.

Glede na to, da so fotokopirici posteno dragi, pa tudi sam sicer ga ne mislim veliko uporabljati (maksimalno 5 kopij tedensko), dajem odlocno prednost kvaliteti skenerja.
Se pravi multifunkcijska naprava s solidnim skenerjem in fotokopircem za eno zmerno ceno.

Ima kdo kak nasvet kaj kupiti?

MEDENA ::

Zgleda je prišel čas, da si nabavimo multifunkcijsko napravo, izbiram med:

CANON MP600

HP AiO 5280

printam barvno, printam na medije...kateri bi bil zame ob predpostavki, da se dobijo kompatibilne kartuše?

MEDENA ::

nihče???

MP610 ali MP810 ???? Alien dej se razpiš :)

Zheegec ::

:D
C5280 je kar zanimiva zadevica, velike kartuše (seveda tukaj mislim HP 350XL in HP 351XL, male kartuše so popolna izguba denarja).
Črna natisne cca 1000 strani pri 5% pokritosti, CLI5 od Canona pa cca 400, tako da je cena/stran cca 25% nižja pri HPju. Barvni tisk je mogoče pri Canonu cenejši (sploh ker so ločene kartuše), prav tako je kvaliteta fotografij boljša.
Canon ima sicer glavo v tiskalniku, samo to ne bi smel biti problem, če ne tiskaš zelo malo - kakšnih pritožb glede okvar pa ni.

Za polnjenje so ločene kartuše tudi boljša izbira, drugače neoriginalnih kartuš za Canon št. 5 in 8 ni veliko v Sloveniji, ker moraš pač ročno menjati čip iz originala. Glede tega je že bil članek na S-T.

Če veliko barvno tiskaš, potem je Canon še vedno boljša izbira, če pa veliko črno-belo pa kakšen C5280, oziroma še raje OfficeJet K550 (samo tiskalnik), ali pa laserca.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MEDENA ::

Tiskam kar dnevno, pogoj CD/DVD in pa da ima kaseto za papirspredaj.....prihajajo baje prave kompatibilne kartuše 5/8, take s dobrimi čipi :)

Bolj me zanima kvaliteta itd....HP 5280 je bil slabše ocenjen na trustedreviews kakor MP610.....to me moti, je pa skoraj 50€ cenejši :\

LP

Zheegec ::

Ja, saj kvaliteta tiska (sploh fotk) JE slabša na C5280, saj tako sem tudi napisal :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bepapa1 ::

Evo en nov model: CANON PIXMA MP220.
poldi

Zheegec ::

"nov" model ravno ni, samo izboljšan stari model je to.
Prav tako, kot recimo MP610.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Piksi79 ::

Kaj pa pravte na epsone? dx6050 recimo? ker sam kupujem multifunkcijsko od HP, Canona al pa epson pa nikakor ne vem kaj bi vzel. Iščem pa neki do 130 eurov. Kšni predlogi?

debil ::

Mi lahko kdo svetuje en best buy za cca 110 €. In potem še en HP za podoben znesek. Ta teden si mislim nabaviti, rabil bi ga večinoma za faks, torej več ali manj črnobelo, kdaj pa kdaj pa tudi kakšno sliko, skeniranje, itd.. Torej multiF. napravo rabim, a na svojo žalost sem izgubljen v svetu tiskalnikov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero multifunkcijsko napravo - cca. 100 eu ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517339 (6053) 5er13
»

Kateri tiskalnik oz. multifunk. napravo?

Oddelek: Kaj kupiti
203469 (2656) kmetek
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
455338 (4046) BCSman
»

Kateri večfunkcijski tiskalnik kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
254452 (4033) svecka
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434212 (3283) Zheegec

Več podobnih tem