» »

Kateri tiskalnik oz. multifunk. napravo?

Kateri tiskalnik oz. multifunk. napravo?

T-Majo ::

Cenovni razred 80-130€
Lahko je multifunkcijski.

Stvari, ki so pomembne:
-poraba barve
-dober odtis
-če je scener, naj bo ok
-cena

Stvari, ki niso pomembne:
-glasnost
-hitrost

Nagibam se znamki Canon ali HP. Z Epsonom sem imel že veliko težav, Lexmarka pa imam, in določene liste spoh ne potegne notri.

Gledal sem pa tole zadevo:
http://www.mimovrste.com/artikel/283005...

T-Majo ::

V BigBangu imajo HP Photosmart C5380-100€, OfficeJet J4580-100€, Photosmart D5460-130€, Deskjet F4280-80€ (je ta podoben zgornjemu na linku?), C4580-100€ in OfficeJet J4580-100€.

Se izplača katerega od teh?

Han ::

Če dobiš HP PhotoSmart C5380 za 100 EUR, kar po njem. Glede na kvaliteto/ceno je dober še Canon Pixma MP630 (150-160 Eur).

kmetek ::

ko sem nazadnje gledal C5380 je bil 140€, ne vem kje ste videli za 100€.

Zheegec ::

Priporočam MP540 ali MP630.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Vanadium ::

Jaz pravim samo izogibaj se cannona, popolni polizdelek z napol delujočo programsko opremo, moj glas gre pa za EPSON z katerim do sedaj nikoli težav.

Zheegec ::

zanimivo, ravno s canon je najmanj težav... Koliko 100kom tiskalnikov pa je šlo skozi tvoje roke, da so same težave?

Drugače ima novi HP C5380 popolnoma isto tehnologijo glave, kot jo Canon uporablja že par let...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

reeves ::

Canon je OK. Mam tri tedne starga MP540 (100€ v Big Bangu) in je super zadeva. Prej sen mel 4 leta Canon IP2000 in je tud bil OK.

kmetek ::

jaz mam tudi canona mp540, zadovoljen po 1 mesecu :)

reeyes: jaz pa prej 4 leta pixmo 3000 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

TOP ::

Mam Canona MP210 že 8 mesecev in dela BP.Prej mel HP 1 leto in je šel hoštji.Kot je meni znano,najmanj težav ma Canon.

svecka ::

Jaz imam že 2 leti MP520 in mi dela brez problema....samo na začetku sem imel problem, ker sem namesto enega 10m usb 2.0 kabla "štukal" z dvema kabloma in ni signal vsakič čez prišel (je pisal v readme da je možno da tiskalnik ne dela če je vmes hub).

Tak da moj glas za Canon...btw dam minus glas za HP nasploh zaradi kartuš, ki imajo 3 letni rok porabe od datuma izdelave ne nakupa kartuše! Tak da če je polna ti nič ne pomaga, če je rok pretekel....barabe!

T-Majo ::

Tale mi je sedaj padel v oči. V BigBangu ga imajo za 99€.

http://www.mimovrste.com/artikel/283007...

Zakaj? Ker ima Wireless.

djpiky ::

hp c5280 ko ga mam cirka 1 leto gloda barvo ko da jo je zmeri v karutši samo četrt. use ostalo skener,fotokopirc,kvaliteta tiskanja, printanje na cd pa dela super. edina pomanklivost so kartuše.

;-) ::

Jaz iščem tiskalnik za podoben denar. Do sedaj sem imel HP all in one 1315 pa sem zadovoljen. Tud kartuše dobim dokaj poceni original, tako da bi najraje kakega v katerega grejo 56,57 ampak dvomim da je kak nov z temi kartušami.

Epson se mi ne dopade ker sem imel 2 in pri obeh se je razštelalo tisto ko vleče kartuše sem ter tja pa so se zaletavale.Z HP 1215(mislm da) in 1315(katerega mam zdaj) ni bilo težav, menda sem sam kriv da sem ga uničil(ne gravi več papirja) ker veliko printam na debelejši papir kot je priporočeno.

Printam pa zelo veliko. 4 kartuše na mesec menjam.

TehDucky ::

Jaz osebno ne kupim več HP, vsaj photosmart C3180 ne. Najboljša multifunkcijska naprava, ki sem jo imel je bil neki Brother. Robusten, mogoče odtenek malo velik ampak je pa delal kot se šika. Nažalost se je pokvaril, tako da smo potem vzeli še enga Canona, ki ga je foter vzel v štacuno, bil je tut zelo dober. Na koncu gre pa mat iskat v štacuno enga, pa prnese to sranje (HP). Ne vem pa za druge modele...

;-) ::

In kaj je bilo narobe z HP-jem.

kmetek ::

Kaj pravite na CANON MP 810, starejši model a ima tiskanje na CD/DVD?

gapic_8 ::

jst ti svetujem da daš 50 oz. 100 eurou več pa si kupiš laserski barvni tiskalnik.
majhna poraba barve, cena je res malo večja samo je vredno
pa dela brez problema

crayz43 ::

bom kar tole temo uporabil: moj stari tiskalnik je odslužil svoje bil je sicer canon pixma mp160 ( pamet se mue je sfizlala E 3 pa nč druzga pa zobnike za podajanje papirja mi je dvakrat zdrubu noter je blo pa po največ 15 listov papirja).

Sedaj pa si mislim nabavit: EPSON SX405 za 99€, kaj pravite o tem tikalniku dober ali slab nakup?
Uporabljal bi ga predvsem za izpis na pisavi 3 in to črno-belo ter kdaj pa kdaj kakšno barvno fotko. Ter fotokopiranje dokumentov.

shany ::

Ko malo berem tole vidim da itak ni tiskalnika ene firme, ki se komu nebi pokvaril.
Sam namreč kupujem neko večfunkcijsko napravo za 100€ in se ne morem odločiti.
Trenutno imam HP C4180 in ja tko tko.... skener mi po kakih 500 straneh skeniranja spuša takšne hecne zvoke, k da nebi bil podmazan.

Nekako se odločujem za tri variante in me zanima če bi kdo podal mnenje kaj priporoča.

HP: http://www.mimovrste.com/artikel/283005...

Epson: http://www.mimovrste.com/artikel/283007...

CANON: http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shany ()

kmetek ::

MP 540.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero multifunkcijsko napravo - cca. 100 eu ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517402 (6116) 5er13
»

Kateri tiskalnik/multifunkcijsko napravo kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
63353 (3203) Karen
»

Katero večfunkcijsko napravo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
223371 (3011) svecka
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
455363 (4071) BCSman
»

Kateri večfunkcijski tiskalnik kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
254484 (4065) svecka

Več podobnih tem