» »

Kateri večfunkcijski tiskalnik kupiti

Kateri večfunkcijski tiskalnik kupiti

TOP ::

Pozdravljeni kupujem večfunkcijski tiskalnik do 100e in sedaj me zanima,katerega mi svetujete.Predusem me zanima od katerega proizvajalca,izbiram med Canon HP in Epson.Gledal sem mal in Canon in Epson imata ločene barve,medtem ko HP ma pa vse skup in ne vem kaj je bolše.Zato vas prosim za nasvet.HVALA

Voip ::

Cannon Pixma oziroma HP. Jaz bi izbiral med tema dvema. Cannon seveda na prvem mestu.

TOP ::

Tudi sam se bolj nagibam ali HP C4280 ali Canon MP210.Kaj menite

bluefish ::

Še en glas za Canon. Glede kartuš pa je odvisno, kaj boš predvsem tiskal. Pri ločenih kartušah je prednost ta, da kupiš le barvo, ki ti je zmanjka. Pri skupnih pa moraš vreči vse proč ali pa čakati toliko časa, da se ti porabijo vse barve. Seveda pa je pri slednji varianti vedno prisotna tiskalna glava. Pri ločenih pa se le ta čez nekaj časa (sicer je to ponavadi merjeno v letih, če ne tiskaš ravno vsak dan nekaj fotografij) zamaši kljub čiščenju. Nova pa stane toliko, kot tiskalnik.

Seto ::

Sicer nevem kako je z najnovejšimi modeli, ampak glede na izkušnje bi veliko raje vzel Canon.

šernk ::

sam dam glas HPju, sedaj imam drugi nizkocenovni tiskalnik in sem zadovoljen z njim. oba delujeta brez težav. prvi je star 8 let,drugi je multifunkcijski in ga imam dobri 2 leti.

s canoni sicer nimam izkušenj, vendar bi bili zame druga izbira trenutno. kadar sem sam kupoval je bil canon cenovno manj ugoden in dražji za dobrih 30€, in to je prevagalo na stran HPja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

StandAgainst ::

Glede kartuš je tako ali tako vseeno pri HP kakšne imaš (ločene ali skupaj), ker je skoraj cenovno bolj ugodno, da kupiš nov tiskalnik, kot pa kartuše. Za canone pa nimam izkušenj in nevem koliko stanjejo kartuše.

GA_PI ::

Tudi sam se odločam za nakup tiskalnika. Tiskalo se bo predvsem za šolo (tekst, kašna slikca, ...)

Kaj menite o HP Deskjet F4180 in ali je C4280 vreden 15EUR več? Gledal sem tudi Samsung ML-1630 ki je laserski in črno-bel. Kaj mi priporočate do 100EUR?

šernk ::

če bo le za šolo z ne preveč tiskanja ne vem če se ti splača laserski črno-beli. sem tudi sam razmišljal o njemu, vendar lahko bi rekel da če bi ga sedaj imel, bi kdaj pa kdaj močno pogrešal barve. slike iz laserskega ne pridejo bog ve kako dobre kvalitete. pa je bilo printano na tiskalniku za 500€ in ne le za 100€. res da je tiskanje na brizgalnih nekoliko dražje, vendar dokler gre za nekaj 10 listov na mesec, mislim da so brizgalni še vedno prava izbira. sploh zaradi tega ker za ceno 100€ dobiš že vrhunske multifunkcijske naprave
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Leks ::

Jaz pa ti bolj priporočam laserskega kot brizgalnega. Zame je kvaliteta izpisa dosti lepša z laserskim, sploh mi je prav prišel pri seminarskih. Je pa bil problem pri slikah, te sem pa pri mami v službi printal :) Če bolj malo printaš, ti je potem odveč skrb za zasušitev barve. Če iščeš poceni in dokaj dober laserc poglej katere modele Xerox.

bluefish ::

pri nakupu laserca v zakup vzemi tudi ceno tonerja. Pri nekaterih modelih zna biti kar visoka. Seveda z njo lahko natisneš veliko več, kot bi z brizgalnim, vendar pa so ponavadi laserji v tem cenovnem razredu bolj tako tako.

TOP ::

Fantje najlepša hvala odločil sem se za Canona

kmetek ::

F4180 ...HP 21 in HP 54, HP 22 / 57

potem HP so nove 21 in 22XL tako, da tiskanje ni več strošek.

iLichu ::

Dejte se men svetovat tiskalnik,cena nj bo maxx. 120 €

TOP ::

Še sam en nasvet za prijatelja.Kaj menite o tiskalnikih LEXMARK.HVALA

djpiky ::

Tudi jaz se zanimam za multifunkcijsko napravo. Obevzno je da lahko printam na cd/dvd direktno, fotokopiram, skeniram, če je možno da printa na obeh straneh lista brez da bi ga sam preobračal, in cenovni razred okoli 100-140€. kakšen predlog?

šernk ::

@iLichu: a je tako težko tista dva ki sta zgoraj omenjena pogledat

@TOP: lexmarka ti ne priporočam, ne poznam niti enega ki bi bil z njim zadovoljen, baje da dela ogromno težal z driverji

@djpiky: pri pisanju na CD/DVD sem pa mrzel tako da nimam pojma, bi pa spet gledal kakega HPja ali Canona
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

djpiky ::

gledal sem nekaj u tem stilu http://www.mimovrste.com/artikel/283004...

Gapi ::

@djpiky
nima duplexa je edini problem

novinec09 ::

Pred kakšnim tednom sem v BigBangu kupil EPSON DX9400F!

Res super zadeva in teh 130€, koliko je stal je res vreden.
PRIPOROČAM!

KLIK

Tomson ::

KAj kdo ve kako je kaj kvaliteta tiskanja fotografij in na CDje, če primerjamo Canon IP4000 tiskalnik in Canon MP830 multifunkcijski tiskalnik?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

djpiky ::

zaenkrat mi j najbolj padu v oči ta HP Photosmart C5280. Djte povedat če bo to dober nakup al pa predlagajte kaj drugega.

JayKay ::

HP C5280 je odlična naprava.

svecka ::

Kakšen HP neki, če ne bi rad imel probleme z kartušami ga ne kupi sploh, ker HP kartuše so jajc, saj so časovno omejene, torej delujejo samo 18 mesecev od proizvodnje kartuše, potem ti crkne ne glede če je še zmeraj polna, ne glede če si jo kupil 1 dan pred iztekom roka, ne glede na kaj. Važno da denar izmozgajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

šernk ::

Kakšen HP neki, če ne bi rad imel probleme z kartušami ga ne kupi sploh, ker HP kartuše so jajc, saj so časovno omejene, torej delujejo samo 18 mesecev od proizvodnje kartuše, potem ti crkne ne glede če je še zmeraj polna, ne glede če si jo kupil 1 dan pred iztekom roka, ne glede na kaj. Važno da denar izmozgajo.



8 let imam doma HPjeve tiskalnike, tudi po 2 meseca nisem natisnil enega lista, pa je bilo s kartušami vse vredu. sedaj imam nov tiskalnik od HPja, v dobrem letu dni sem zamenjal že tretjo kartušo in tudi nobenih težav z njimi. edina težava HPjev je da so nekoliko bolj potratni z barvo.

morda si imel le ti to smolo ali pa ne vem od kje ti informacija o teh stvareh. poznam precej ljudi ki imajo HP tiskalnik, pa nihče ni še nič rekel čez njega. še ena možnost je da si kupoval ponovno polnjene kartuše ali pa neoriginalne, sam vedno kupujem originale
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

svecka ::

Halloo?!?!!? A ti ne razumeš da govorim o HP kartušah in ne nekih bednih neoriginalnih kartušah. Kupil sem paket kartuš , ker me je prišlo ceneje, ko sem prišel do 3 kartuše (črne) mi ni prijela, pa je bila nova zapakirana. Malce pobrskam po netu, evo vola kup folka ki se pritožuje nad 18 mesečnim rokom kartuše. Moja kartuša je bila stara 1 leto od nakupa v trgovini, od proizvodnje pa 3 leta.

In to nikjer ne piše, mamu jim. HP nič več, naj si ga vtaknejo v rit, upam a propadejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829760 (23458) Bye
»

Katero multifunkcijsko napravo - cca. 100 eu ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517369 (6083) 5er13
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
455357 (4065) BCSman
»

Kateri hisni tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
204270 (3831) fosil
»

Multifunkcijska za domačo rabo

Oddelek: Kaj kupiti
274112 (3355) debil

Več podobnih tem