» »

AutoCAD 2008 - vprašanja za telebane :)

AutoCAD 2008 - vprašanja za telebane :)

Cokolesnik ::

Doslej sem delal v AvtoCAD-u 14, sedaj pa se igram z najnovejšim, 2008.

Prva stvar, ki jo iščem in iščem je to, kje in kako bi upravljal z debelino črt pri tiskanju na papir v povezavi z barvo, ki jo uporabim na zaslonu za določeno črto.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Vanadium ::

huh jaz vem, da mamo mi v *.ctb naštimano debeline :D tam pri page setup poglej malo. Bom jutri ti sporočil, ko bom na šihtu, ker doma trenutno nimam ACAD :D in nemorm pogledat točno.

L.P.

Loki ::

klikni file, print, klikni tisto expand, more ali nekaj podobnega gumb, potem pa pod plot style table (pen assignments) klikni na tisti gumb in kreiraj novega.
je se ena moznost, tam en gumb, kjer se ti kazejo layerji (mislim, da bodisi en gumb levo od tam (trije beli listi en nad drugim), kjer izbiras layerje. tam nekaj tudi lahko spreminjas, toda ne vem, ce se to pozna, jaz sem vedno uporabljal pen assignment. slik zal nimam, ker nimam acada instaliranega, sem probal pojasniti cimbolj.
I left my wallet in El Segundo

Vanadium ::

ja ta pen asigment je pri ctb in potem vsaki barvi določiš lahk debeline itd...

Cokolesnik ::

Zahvaljujem se Lokiju, ki me je pravilno usmeril. Svoj profil barv sem si že shranil in tudi backup slednjega bo enostaven. :)

Me pa v tem trenutku še zanima, kako bi shranil oz. našel shranjene profile za Workspace, ker sem si oblikoval svoje orodne vrstice in shranil Workspace pod svojim imenom, saj bi tudi za ta trud želel napraviti varnostno kopijo. AutoCAD sicer ponudi shranjevanje željenega workspace-a pod poljubnim imenom, a ne ponudi tudi navedbe imena datoteke oz. željene mape, kot pri shranjevanju profila za debelino črt na papirju.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AUTOCAD

Oddelek: Pomoč in nasveti
175431 (1627) Wazzock
»

c# v .dwg

Oddelek: Programiranje
121385 (1225) japol
»

AutoCAD 2009

Oddelek: Programska oprema
51499 (1406) nejcek74
»

Vnos risbe iz AutoCAD-a v Word

Oddelek: Programska oprema
81932 (1838) BoO
»

AutoCAD načrt v Word??

Oddelek: Pomoč in nasveti
71413 (1330) bastadu

Več podobnih tem