» »

C600@900+128RAM ni dost za DivX?

C600@900+128RAM ni dost za DivX?

twosocks ::

Če gledam film, mi čez čas prdela za 400Mb virtual RAM-a in požre cca 80Mb RAM-a. Pol se mi pa začnejo w2k sesuvat... A je kriv film al moj hardver? Mam pa Rivo TNT2 M64..



thanx
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*
  • spremenil: twosocks ()

Sergio ::

twosocks: HW zahteve mas cist dobre... to je kje drugje napaka...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Mate ::

Hmm poskusi formatirat... al pa od kasnga frenda drugo graficno, ceprav to ne bi smelo bit to...

Igor ::

ja strojne zahteve nimas izpolnjene
men filmi delajo na p210mmx pa 2 mega diamond kartici ..
mal cuka sicer samo gledat se da ..

drugac je pa normalen minimum za filme 300 mega proc pa 64 rama

je pa res da je zlo zlo odvisno od filma ..
samo bi ti se vseen mogl delat normalno
w98 vabi ..

ginekolog ::

probaj defrag

YiMMi ::

hardware je ok....A ti to dela pri vseh filmih ali samo pri dolocenih..Si brobo ze z kakimi drugimi Winsi...Ali kakim drugim progijom za predvajanje:\

matevzm ::

Processor je dober, sicer se ne da na max gledati (slider mora biti na 3 ali nizje pri 640x480 filmu.
Drug predvajalnik ne pomaga, testirano.
Pri prijatelju sem zadnjic gledal, se mu dogaja isto (w2k, ATI AIW). Nisva se poskusila odpravljati. Poskusi s kaksnim drugim codecom, instaliraj si recimo kaj drugega(sem ze napisal Tsunami Pack, pa je Tsunamijeva stran zbolela za 404) ali pa se enkrat 311 alpha ali kaj takega.

sleby ::

Clowk, zameni graficno :> sicer nevem ce bo pomagal, sam skodl ne bo :)

MadMax ::

Men je lepo delal ze na stari masini: C300A@374, 64 MB RAM, ATI xpert 98 (8MB AGP), win98...

kljukec ::

Men je to začelo delati takoj ko sem tanovi win media player 7 gor naložu.Pol sem ga pa dol vrgu pa dal tastarega gor pa laufa!8-O

Matek ::

Poglej če maš vključen DMA.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

twosocks ::

Ma to sem opazil pri enmu filmu..dosedaj sem jih predvajal brez problemov tut na full screen. Mogoče je problem v tem, da ga zaganjam s CD-ROM-a? :)

Ker do sedaj so mi vsi delali bp z diska & CD-ROM-a

bom probal še enkrat 3.11 gor dat

lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

PecenkA ::

Jest mam C333@375 + 128 RAM pa mi delajo vsi filmi razen Star Trek Insurrection normalno na srednji kvaliteti pa zvok downmix. Kar je kvalitetnejse zacne zvok zamujati.

krneki ::

Meni se tudi učasih to zgodi. Ampak samo z WMP 6.4 oz. playerjih, ki uporabljajo windowsov player. Dela recimo (kr mal tko na random) 40 min, pol pa vsako sekundo nafila 2MB rama, ko zmanka tega gre v pagefile in tega nabaše tm do 1.5GB več ga pa še nism pustu. Potem ko ugasnem WMP 6.4, spet use pade na normalo. To se tudi začne dogajati ko se premikam naprej pa nazaj po filmu. Vsak premik me košta par MB.

Konfiguracija je Athlon 700, 256MB rama, 20 GB diski NTFS particije na win2k.

Omenjenih Težav ni pri BS Playerju 0.825 :D

matevzm ::

Ocitno problem ni redek...
Za vse tiste, ki se jezite na WMP7: ce kje najdete Tsunami Pack, ta poleg instalacije vseh codecov za default player za .avi nastavi nazaj MP 6.4.
Pri prijatelju sva mislim da poskusila MDVD player, pa je isto jedel spomin. Mogoce je z bPlaterjem boljse.

twosocks ::

bplayer pa leo laufa na 14Mb, sam k mi pa začne zamikat zvok...jejej....
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

matevzm ::

A ce pritisnes pavzo se pa zvok nato spet sinhronizira? V MP je sinhroniziran?

Jst ::

Hm...
Jst, ku sm mel c333 pa w2k + me gor so mi divx-i dokaj normalno delali samo pod w2k.

Zdej ku mam pa c600@900 je pa fora glih obratna. Po ene pol ure mi kr zasteka slika (zvok gre normalno dalje), pol pa morm zaprt (to se dogaja pri BSplay-u in Media player-ju) in se enkrat odprt! Pri mileniumu se pa to ne dogaja.

Mam c600@900, 128Rama, voodoo3...

Igor ::

hmm to kar si napisal da zasteka slika inn gre zvok dalje je problem pokvarjenga fajla
prevrt mal naprej in dela normalno spet ..
ce hoces pa lahko to popravis z virtualdub ..

twosocks ::

Očitno konfiguracija 600@900 + win2k dela probleme.

V WMP 7 dela brez problema cca 20-30 min potem naloži preveč rama in se sesede (izklopm WMP). Zvok je sinhroniziran. Če gledeam v Bplayerju mi papožre zanemarljivo RAM-a sam zvok ni sinhorniziran. Če dam pavzo se sinhornizira. Prej sem mel C300@375 + win2k pa je delal bp.

*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

EASYdoor ::

Mam tudi Riva 2 M64 pa laufa brez problema. Zahteve imas vec kot odlicne. Na tvojem mestu bi probal WMP 7.0 STRAN DAT!!! ker je totalno u pizdi, pa power dvd gor! Ta programcek je odlicna stvarca! Tudi WMP 6.4 je dober, samo ne vem ce ti bo ratal sedmico tako odstranit, da se ne bosta kavsala!

A ve mogoce, zakaj pri nekaterih divx-ih zaostaja zvok? hardver ali slab rip?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Media Player 9 Final

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
264420 (4420) Paramedic
»

Ne morem dostopat do CD roma !

Oddelek: Pomoč in nasveti
7813 (694) Turbina
»

Windows Media Player 7.1

Oddelek: Programska oprema
14931 (725) Loki
»

Micro DVD vs. Windows media player

Oddelek: Programska oprema
121278 (1113) matevzm
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565497 (4638) Tiger

Več podobnih tem