» »

Creative SB Live Player 5.1 OEM ali CREATIVE AUDIGY FIREWIRE OEM

Creative SB Live Player 5.1 OEM ali CREATIVE AUDIGY FIREWIRE OEM

kirc ::

Torej kaj kupiti ?

Creative SB Live Player 5.1 OEM ali CREATIVE AUDIGY FIREWIRE OEM ?

Zanima me ali ima Creative SB Live Player 5.1 OEM, ki ga prodajajo v Malcomu 6 analognih izhodov oziroma ima digitalni (zihr ima) in analogne izhode za dolby digital ? Se pravi center+sub !

thnx,
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.

sdspecy ::

Tud sam se sprasujem, ce se splaca placat 10kSIT vec za Audigy, ker po najnovejsih ocenah nekateri pravijo, da ni taksne razlike, sploh po funkcijah.
Konektorji pa so itak skoraj enaki!

kirc ::

Živ !

Ugotavljam, da ima AUDIGY 24-bit/96khz A/D in D/A pretvornike, to pomeni da je vendarle napredek v primerjavi z Live 5.1 digital.

ajd,
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.

bzagozen ::

Jaz sem Audigy-ja kupil v Birgu za 17000 sit. Zanj sem se pa odločil zaradi tega, ker ima FireWire priključek. :))
Drugače pa nisem ne vem kakšen audiofill, tako da bi lahko shajal tudi z 6-kanalnim zvokom, ki mi ga ponuja plata (Soyo K7V Dragon +). Pravzaprav sem preizkusil obe zvočni in se mi ni zdelo, da je bilo slišati kakšno pretirano razliko.
Kot že rečeno; FireWire ti mogoče danes še ne pomeni nič, lahko pa da ga boš rabil v prihodnosti. Jaz ga že sedaj.
www.alkoma.si

kirc ::

Jp, Firewire je zadeva zakaj sploh razmišljam o Audigy-u. GLih zadnč sem imel doma DV kamero pa sem si moral od kolega vmesnik sposodit, da sem si lahko kaj presnel.

Verjetno je Audigy v OEM verziji za 22.000 SIT kar dobra rešitev. Dobro Italija je cenejša sam zarad ene kartice ne grem dol.

ajd,
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

soundstorm vs. audigy 2 ZS

Oddelek: Strojna oprema
462258 (1435) igor0203
»

Tezave s Creative Live 5.1 in zvočniki Creative Inspire 5.1 5300

Oddelek: Zvok in slika
121888 (1507) igorjan
»

Katero zvočno ?!?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
71073 (966) jRk0
»

SB Audigy OEM

Oddelek: Zvok in slika
271364 (874) [DrAc0]
»

digitalni vhod na SB live 5.1

Oddelek: Zvok in slika
131257 (1065) VASkO

Več podobnih tem