» »

MSN na več lokacijah

MSN na več lokacijah

akulp ::

Živjo!

Nekje sem enkrat zasledil, da naj bi bilo mozno na vecih lokacijah naenkrat biti online na MSNju.

Torej, na istem naslovu sočasno. mi lafa MSN v Kranju, in v Lj naprimer.

Pozna kdo to?


Lp,
Lukcc

bluefish ::

seveda je možno. To omogoča MSN Plus. Je pa stvar včasih rahlo nestabilna.

akulp ::

MSN Plus?

Imam ga, pa sploh ne vem, da je to mozno..
Lukcc

akulp ::

heh, ja itak..najdu.:)

Hvala ti!


Pravis pa, da je nestabilno...?
Lukcc

akulp ::

Ma ne...zdej si me mal zafrknil:)


TO poznam, to kar jest zelim, ni isto, kot multiple accounts..se enkrat preberi, kako sem napisal..

Jaz bi rad, na enem accountu, laufal dva MSNja naenkrat...
Lukcc

Uros!no ::

Nemogoče. Protokol tega ne omogoča.

Matek ::

Erm, kako si to sploh predstavljas? Saj ti sam ne mores biti naenkrat na dveh mestih in chatati. Bos imel dva cloveka, ki bosta uporabljala isti account naenkrat? Kako bosta vedela, kaj je napisal drugi?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

overlord_tm ::

Povezes se ne enem kompu, na drugem pa potem prek recimo VNCja dostopas do kompa ki je povezan in uporabljaš msn če je tako nujno. Čeprav pomoje je tukaj res bolj omejitev biti na 2 lokacijah hkrati pomoje xD

Kostko ::

@Matek: To npr. podpira Jabber protokol, kjer imaš lahko večje število resourcov ki se povezujejo na isti account iz različnih lokacij. Vsakemu resourcu lahko nastaviš prioriteto, prav tako pa lahko uporabnik tudi eksplicitno nastavi na kater resource naj se pošlje sporočilo.

To včasih pride zelo prav, če laufaš recimo Jabber klijent na desktop mašini in na leptopu, pa se ne bi rad skoz diskonektal, ampak samo enostavno nardiš da če si na leptopu potem ima ta resource višjo prioriteto... ipd ;)

MSN protokol je pa žal bolj švoh...
Human stupidity is not convergent, it has no limit!

aljazh ::

To včasih pride zelo prav, če laufaš recimo Jabber klijent na desktop mašini in na leptopu, pa se ne bi rad skoz diskonektal,


Kaj takšnega bi jaz rabil za Skype. Ampak najbrž lahko samo sanjam, ali pač ne?

akulp ::

Ja, skype to omogoca, par programckov to omogoca, tko da je razprava o tem, da je to nemogoče brezpredmetna.

Jaz sem samo vprašal, če je možno, ker tolk se pa ne spoznam na MSN protokol...

BTW, zdej sem si ogledal tale Jabber...nasel sem programcek, ki omogoca uvoz Jabber userjev na MSN, torej da lahko preko MSNja komuniciras z Jabber userji...kdo pozna kaj takega tudi v obratni smeri? Torej, da lahko preko Jabberja komuniciras z uvoženimi MSN userji?

Hvala.
Lukcc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: akulp ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815974 (9797) slitkx
»

GAIM pomoč

Oddelek: Programska oprema
91159 (1023) Tear_DR0P
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117675 (13355) 64202
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558726 (7460) ahac
»

Google Instant Messenger?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
353670 (3670) Jernej L

Več podobnih tem