» »

Nov iPod?

Nov iPod?

bozjak ::

Lp!

Ce tema ne spada sem, prosim moderatorja, da jo premakne...

Torej, pred dnevi sem se odlocil, da si omislim iPod 80 GB, in ko sem ga vceraj hotel kupiti, ga (skoraj) nikjer ni bilo na zalogi. V apple centru so me opozorili, da prihaja nov iPod in, da je to razlog, da starih ni vec na zalogi.

Sedaj pa me zanima kaj mislite, kaksne bodo spremembe? Sem malo googlov, pa nisem nasel nic konkretnega... Bo razlika le v cipovju, ali lahko pricakujem(o) tudi konkretne spremembe v UI-ju? Se bodo novosti poznale tudi na ceni?

Hvala, Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Sba ::

Kot je razvidno tu, s posodobitvam že nekoliko zaostajajo. Če imaš čas čakaj, samo ne vem do kdaj. Cene se ponavadi ne spreminjajo, vsaj ne za veliko. Je pa lepo imeti svežo zadevo. Ne pa da je "zastarela" po enem mesecu.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Pesimist ::

Zakaj za vraga ne izda ta vsemogocni apple en oredenlih videoplayer z diskom in do 4.3 ekranom. :\

Marc` ::

|Sawyer| ravno to bi se naj obetalo kmalu...ampak to so pač govorice in bo treba počakat.:\

zos ::

O novih iPodih se govori ze dolgo, pa jih se vedno ni. Ce se prav spominjam so zadnje govorice namigovale na zmanjsanje kapacitete in premik na nand flash. Tudi touchscreena baje ne bo. Po mojem mnenju bodo zaradi iPhone se malce zavlacevali z izidom in ga splavili za holiday season.

Pesimist ::

Jah jaz bi takoj vzel taki videoplayer. Seveda v kolikor ni prevlki. Vec kot 4.3 nebi htel.

Trenutno je le Archos na izbiro z diski in 4.3 ekranom. Pa mogoce PSP lol. Samo tam moras vse konvertat kar je sranje.


Sicer sem v avstriji vido prenosni DVD player Philips ki ma lukno za Ipoda 60gb not ftaknit. Ampak to mi je preveliko vse skup in prevelik strosek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

5er--> ::

Samo tam moras vse konvertat kar je sranje.
Če lahko poganjaš homebrew na njem, ti ni treba nič konvertirat. Klik.

Pesimist ::

Ja no taksnih tak ne dobis vec za kupit. Rabljenega pa nebi niti pogledo. Drugace sem pa mislo bolj na low disk space. 2 movja das gor pa je puno in se lahko slikas, tak da moras konvertat iz 1400Mb v 200MB recimo, kot sem ze delal za N95 nakar mi je blo prevec pa sem prodal, kartice pa tudi niso tolk poceni da bi si zalogo naredo. ;(

Drugace tak ta PSP ze dolgo gledam ampak nekak me ne preprica najbol. :\ Ce bi si ga lahko le sposodo kje za par dni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

5er--> ::

Do 2.80 verzije firmwarea se da komot downgrade-at.
Za 3.03 rabiš ne patch-ano igro GTA:LCS (exploit).
Za več pa je exploit v igri lumines, ki omogoča downgrade vseh verzij PSP-ja.

LjubimPeezde ::

Predvidevam ad bodo dal mal črnine po zgledu iMaca>:D in voila, brand new iPod


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZEN Vision W

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
153271 (2536) Pesimist
»

Microsoft Zune je na poti

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
314315 (3470) Fatboyslim
»

Microsoftov odgovor na iPod (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13412288 (9615) BigWhale
»

iPod, dlančnik ali...?

Oddelek: Kaj kupiti
101777 (1539) Stepni Volk
»

Konec z iPodi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
668664 (6499) Nejc Pintar

Več podobnih tem