» »

Katera brezžična tipkovnica?

Katera brezžična tipkovnica?

nokia6310 ::

Zanima me gledal sem brezžične tipkovnice in miške tiste v kompletih pa me zanima se to splača kupit?
Računalnik imam v eni sobi spim pa v drugi je možno, da bi mi bluetooth tipkovnica lovila čez eno steno ki je vmes med dvema sobama?
Ali se mi bol splača kupit podalšek za navadno ps2 tipkovnico?
Tipkovnico v drugi sobi rabim zato, da mi ni treba vedno hodit iz ene sobe v drugo ko hočem prestaviti komad na winampu. Malo sem gledal te stvari pa mi nihče ni garantiral da bo lovila pa baje je odzivnost tipk počasnejše zaradi prenosa podatkov kot pri navadnih ali radijskih?
Skratka zanima me kaj se najbolj splača kupit da ni predrago pa da je učinkovito.
Hvala za odgovore.

Mulh ::

Za denar, ki ga boš dal več kot za navadno, daj raje za mp3 player, pa še okol ga boš lahko nosil :)

Eagle ::

Zivcek kaj tebi če matera reče da iji kupit liter mleka greš namest v trgovino raje na kako kmetijo pa pomolzeš liter friškega mleka? mislim folk nekaj vpraša ti pa naj raje ono kupi.. se ti nea zdi da če bi rabo mp3 player nebi vprašo katerega? samo zdaj pač rabi eno wireless tipkovnico tak da ne vem kaj ti o nekem mp3 playeru sanjaš!

gildo ::

Tudi mene zanima, kateri komplet brezžične miške in tipkovnice je najbolj smiselno vezit tja do 15.000. Opazil sem par modelov: A4 Tech Komplet KBS-21533RP SLO za 9.990 SIT, LOGITECH Cordless Desktop EX100 za 9.150 SIT, Tipkovnica Genius Wireless Optical Office Kit za 9.990 SIT. Prosim za vaše modre misli. Če se kateri spozna tudi na zvočnike, prosim še za nasvet tu Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?. :) Lp

gildo ::

Kaj pa A4 Tech KBS-2348RP za 13.800 SIT?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gildo ()

mir_ror ::

Namizni komplet Logitech Cordless Desktop MX 3100 or DIE!

http://www.mimovrste.com/katalog/produc...
IntelQuad9450 3,6Ghz-AsusRampageFormula-nVidia285GTX-8GbGOCZ1066mhz-WDraptor

roli ::

Lahko pa si kupiš ATI remote wonder.
http://www.r00li.com

e-marko ::

Pozdravljeni!
Tudi jaz sem pred nakupom miške in tipkovnice. Zanimam se predvsem za Logitech 3100 komplet. Ali je kdo to nabavil? Lahko pričakujem kakšne težave? Najprej sem nameraval kupiti samo mišaka vendar je sedaj začela tudi tipkovnica nekaj štrajkati (Cherry MY 3000 R/M)...
Iger ne igram kaj dosti vendar, ko igram nočem negativnega pospeška pri miški in kakršnega koli zatikanja. Vem, da ima nova mx-518 16 bitno vodilo za odpravo težav. Kako je s tem pri mx-1000?
Še kakšen nasvet?:)

LP
...somebody, somewhere...

nokia6310 ::

rolihandrej:
kaj je to ATI remote wonder?
Kako deluje po izrazu bi sklepal da gre za dalinca?
Malo razloži kako deluje kako se ga priklopi itd?
Lahko tudi kdo drug če ve.
Lp

para-site ::

Miška za gamerje je Logitech MX 518.
Brezžične miške pa odpadejo, če se išče gamersko miško...

Sicer pa je MX3100 komplet odlična zadeva.>:D

e-marko ::

Vem, da je za prave gamerje MX-518 ali Diamondback.
Problem je samo, da sem se nekako navadil brezžične miške (neko sranje od Typhoona) in me kabel precej moti. Imam trenutno priklopljeno še eno navadno Logitech miško s kolescem in se mi kabel kar naprej nekje zatika ali pa je prekratek.
Me pa moti razporeditev nekaterih tipk pri tem kompletu 3100 (tipkovnica mx 3000). Ne vem zakaj spreminjajo razporeditev insert, delete, home in ostalih tipk!;(
Kot sem napisal igre igram bolj malo, tako da menim, da mi bo vseeno komplet dobro služil. Pa še podarjenemu konju se ne gleda v zobe (rojstni dan :D ). Še vedno pa lahko kasneje nabavim 518, če je tale 1000 res tako grozna.:P

LP
...somebody, somewhere...

para-site ::

Daleč od tega, da bi bila MX1000 grozna, je odlična allround miška.
Če bi pa samo igrice igral, potem bi pa bila bolj primerna MX518.

falotXP ::

Brežične miške kritizirajo le tisti, ki še z njimi niso imeli opravka. Vsi, ki spadate med tiste, si vzemte v roke kakšno Logitech-evo brežično miško MX700, MX900.... in boste videli kaj je miš....pa nobenega zatikanje, kabla, pa ne vem še kakšnih domišlij!!

@nokia6310 tebi pa svetujem, če hočeš imeti brežično tipkovnico samo za upravljenje glasbe, da kupiš ATI Remote Wonder. Sprejemnik se priključi na USB, potem pa imaš daljinec, ki preverjeno lovi skozi zid. Za upravljanje z glasbo je OK, za kakšno drugo delo na daljavo je pa tako ali tako potrebno imeti monitor...

ddeben ::

Tisti zagrizeni gejmerji ala Cs in css bodo "mogoce" opazli razliko med zico in brezzico. Za tebe pa svetujem, da vzames ala mx700(ce jo se kje dobis) ali mx900, ce ti pa dnarja ni skoda pa vzami mx1000. Drugace si pa poglej komplete od Logitecha...:)
Se pa strinjam z falotomXP, da stfu tisti ki se niste imel brezzicne misi v rokah!;((

para-site ::

Jaz imam MX700, ki mi pri mojem običajnem delu prav lepo služi (in je brezžična)

Lucas ::

Da ne bom nove teme odpiral, ker me zanima ista reč...torej, kateri brezžični komplet priporočate.

Predvsem me zanima katera brezžična miška se dobro obnese. Tukej mislim na to, da nima zakasnitev, pospeškov ter je dobra tudi za igranje. Ker ožičenih kompletov v nobenem primeru ne bom kupil, bi dal za brezžično tud nekej več keša, samo da preverjeno dobro dela.

Torej?
I was here...

e-marko ::

Jaz sem z Logitech 3100 zadovoljen. :) Zelo kul so razne funkcijske tipke za poganjanje raznih programov in pa predvsem sem zadovoljen z velikim vrtljivim gumbom za nastavljanje glasnosti zvoka v winsih. Miške sem se moral najprej navaditi (mx 1000) vendar je sedaj ne menjam za nič. Nisem neki težek gamer ampak tu in tam poženem kakšen špil in do sedaj nisem imel problemov.
Ostalih kompletov pa ne morem komentirati, ker je to moj prvi brezžični komplet.

LP
...somebody, somewhere...

Keyser Soze ::

Trenutno si lastim miša MX518, prej sem imel MX1000. V par mesecih pa sem malo izboljšal svoje sposobnosti igranja nalinijskih streljačin, tako da bom sedaj sprobal če je stara MX1000 res tako zanič. Bomo videli. Par dni igranja pa bo.

Grimlord ::

Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

BigWhale ::

Za kodiranje je slednje cisto dovolj. Nic drugega ne nucas.

malinavc ::

jst sem si decembra 2004 kupu logitech wireless desktop deluxe, oboje je brezžično in dela super, res nobenga zatikanja, miška pa kasnej zagrabi ko gre baterija res proti koncu.vmes sem enkrat baterije zamenju, pred 2 tedni
...odvisno s katere perspektive gledamo...

waters ::

Kakšne so pa vaše izkušnje z bluetooth kompleti in kje je kakšna ugodna cena?

ddeben ::

Priporocam komplet ki vsebuje mx900 ali pa mx700 ce ga se kje dobis... Drugace pa se pridruzujem mnenju, da tisti ki niste imeli opravka z brezzicnimi miskami stfu.:) :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877292 (5944) specterss
»

katera miška je najboljša izbira (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
847539 (5700) Meddo
»

Brezžična tipkovnica in miš...kaj priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
101548 (1402) krucymucy
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087764 (5125) SnakeBite
»

katero brezžično miško s polnilcem

Oddelek: Kaj kupiti
221324 (1152) nere

Več podobnih tem