» »

Kateri remote control / daljinec za PC ??

Kateri remote control / daljinec za PC ??

N-E-O ::

Zanima me katerega daljinca priporočate za krmiljenje računalnika??
Trenutno imam testno doma ATI remote wonder, pa sem kar zadovoljen z njim... le da mi v prostoru, ki je od oddajnika ločen z zidom (razdalja prib.10m) dela samo na določenih mestih... po večini ga sploh ne zazna.

Priporoča kdo kaj boljšega?? Hvala za pomoč.. LP,
Follow the white rabbit.

Caligula ::

Kaj boljsega niti ne obstaja. Lahko bi se kaj zafrkaval s kakimi dlancniki in bluetooth programi mogoce,.. samo koncnega izdelka,.,, pa kar ni.

Mogoce, ce si kupis USB podaljsek (kabel) in mas pol oddajnik od ATIja v isti sobi v kateri gledas,..?

Samo je tale remote wonder ze kar hud kar se tice lovljenja signala.

zile ::

ATI remote wonder 2. Test

N-E-O ::

prebral sem si primerjavo med RW1 in RW2... in menda ima RW2 večji doseg, torej bi mi najbrž deloval tudi v dnevni sobi (posledično ima večjo bazno postajo)... potrebuje 1 baterijo manj, torej je tudi lažji, ima boljši krmilnik za miško...

in skratka je menda bolj dodelan... če ima kdo kakšne informacije o ceni RW2 naj mi jih prosim posreduje.
RW1 naj bi stal cca 6.500 sit.
Follow the white rabbit.

Caligula ::

Jah se en cas ne bo dosegljiv v prosti prodaji. Zaenkrat le z 9600 XT AIW. Pri nas zna bit sele cez par mesecev ali celo drugo leto v posamicni prodaji.

Capone ::

Ali je ta ATI remote wonder primeren tudi za prenosnika? Jaz imam prek USBja priklopljen TV kartico in nima pa daljinsko upravljanje. Ali mislite, da bo kaj pomagalo, če bom imel ta remote wonder? Ali se da prek njega ugasniti računalnik?

5er--> ::

Ja.
Ja.
Ja.

premak ::

Mogoče kdo približno ve, kdaj pride v SLO Remote Wonder 2?

SodVina ::

jaz sem si pa zadevo spacal kar sam: Naredil sem IR sprejemnik, ki sem ga priklopil na serijski port. Stvar lepo krmilim kar za navadnim daljincem od tv-ja. Material za sprejemnik je bil mislim da okoli 400 sit. Je pa IR, kar pomeni, da stene in drugacne pregrade odpadejo.:(

odklop ::

Sem imel 4 vrste daljincev:
Prvo mi ga je kolega sam naredil IR + TV daljinec+Girder. Delovanje OK - striktno točno usmerjena povezava do 3 oddaljenosti.
Drugic sem kupil v trgovini daljiec + sprejemnik/oddajnik IR (9000) sit. Slabše delovanje kot zgoraj, ker si bil omejen na software, ki je bil priložen.
Tretjič, sem v D kupil daljinec na rad. delovanje. Deloval je do odaljenosti 5 m, vendar spet si bil omejen na funkcije in program, ki je bil priložen.

Ko pa si kupim pred letom dni Ati TV Wonder, se vse spremeni. Delovanje odlicno, nekako mi po celi hiši deluje, preko 3 sten, prav tako zunaj hiše.(do 10 m) Vse funkcije lahko prilagodiš., skratka super. Kolegi mi sprva niso verjeli dokler jim nisem pokazal. Sedaj ga imajo vsi, ki majo rac. Vendar enemu kolegu ne deluje niti preko ene stene...., tak da ne vem kako je s tem. Mam 4 m podaljšan usb do dobrega mesta, zraven nimam nobenih zvočnikov ali kaj podobnega...da bi motilo rad. valove. (po vec kot enem letu še vedno prve batarije pa ga kr dost uporabljam)!!! Priporocam nakup!

Dvomim da sploh obstaja boljša zadeva od Ati W. Razen mogoče ATI remote W2.

Greg-xtr ::

Mene pa zanima, kje bi se dalo dobitiatija remote wonder?

N-E-O ::

v trgovini
Follow the white rabbit.

Greg-xtr ::

Ja, to mi je čisto jasno, samo v kateri(po možnosti v Celju, ali pa online)

kalil ::


divide et empera

Greg-xtr ::

Za tega sem videl, samo jaz bi rabil Remote wounder1(tisti, ki pride tam okrog 6k)!

N-E-O ::

uf tale rw2 je pa kr drag..
a ma kdo že kakšne izkušnje z njim? Men je namreč rw1 delal bolj slabo (slab signal - ni šel čez steno)..
Follow the white rabbit.

simonagobec ::

Pozdrav,

imam HP ProBook 4510s. Na zalogi imam pa še en daljinski upravljalec, ki je sicer od HP paviliona, sedaj me pa zanima kaj vse je potrebno postoriti, da bi mi ta dlajinc delal na probook-u. Hvala

lp, simona

malini ::

Kaj se še kaj takega pr nas dobit pc remote control

lp M


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375548 (4209) Bramac ^^
»

PC - dalinsko upravljanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101344 (1173) Damjan Jagar
»

ATI remote wonder

Oddelek: Strojna oprema
221519 (1097) -Jani-
»

Upravljanje predvajanja pesmi(recimo winamp) z daljincem

Oddelek: Strojna oprema
413125 (2594) nokia6310
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222941 (2362) ddeben

Več podobnih tem