» »

Računalnik se sam ugaša!

Računalnik se sam ugaša!

Arwen_elf ::

Živjo! Mam en problem. Moj računalnik se ugasne vsakič, ko zaženem kak antivirusni program. Ko hočem preskenirat comp, se mi ta po približno minutki skeniranja enostavno ugasne. To se zgodi pri: Nodu, nortonu, spybotu, spyware doctorju. Tako, da če je kak virus ne morm preskenirat, katir je. Ali kdo ve kaj bi lahko bilo narobe? Drugače lahko vse delam na računalniku normalno. Samo v primeru, da hočm preskenirat se ugasne. Ne resetira, ampak prav ugasne.

HVALA!

LP Nina

butec ::

Najverjetneje se pregreje procesor , ker je obremenjen. Očisti hladilnik pa bo.

5er--> ::

Probaj preskenirat PC v safe mode-u. (pritiskaj F8 ob zagonu pc-ja dokler ne zagledaš menuja in izbereš safe-mode)

Arwen_elf ::

Ne vem, ce je procesor, ker lahko delam vse drugo normalno. A ga skeniranje tok obremeni?

V safe modu sm probala, pa se glih tko ugasne...


Še kšna ideja?

Hvala

Nina

5er--> ::

Lahko, da kakšen virus onemogoča skeniranje.
Lahko pa je proc res toliko obremenjen. Preveri stabilnost procesorja z Orthos-om.

butec ::

10 min porabiš da očistiš hladilnik , mu bo sigurno prav prišlo.

pivo ::

nodu,nortonu,...

hočeš reči, da imaš inštalirana oba 2 antivirusna programa hkrati??
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Arwen_elf ::

zgleda, da je blo res pregrevanje....ker ko sem ga odprla in mu omogočla hlajenje, je blo pa kul, pa je lepo use preskeniru nod....brez virusov. Sam čudn mi je blo, da bi blo to, ker je računalnik že skos na istem mestu...sam je biu pa res peklensko vroč ko sm ga odprla. Procesor je pa sar pol leta, zato se mi je zdel tko nemogoče, da bi se pregrevu.


Ne, nimam oba inštalirana (nod, norton), sm enga odinštalirala, pa inštalirala druzga:)

LP in hvala vsem

Nina

Matek ::

Zadeva nima kaj dosti zveze s staorstjo procesorja in polozajem racunalnika. Cez cas se pac nabere prah in 1x - 2x na leto je kul zadevo scistiti. Posebno pa poleti, ko so temperature ze tako visje. Skratka - nic posebnega, ne skrbi, s tvojim racunalnikom je vse OK.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

HRUSKICA ::

Zdj mam pa še js podobn problem. Med vikendom sm se spravla pa pobrisala vse programe pa to ka ne rabim več. Po tem pa se mi vedno, ko zaženem al kakšno igro al pa skypa računalnik resertira.;(( Dala sm še skenirat disk pa mi je antivirus odkril enega trojanca pa uspešno zbrisal, ampak se mi računalnik ob navedenih situasijah še vedno resertira. Zakaj????

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: HRUSKICA ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496642785 (322) Domini tm

Okužen RAM !

Oddelek: Programska oprema
423190 (2014) Aston_11
»

CPU 100% - računalnik blokira - POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
121940 (1719) sandi125
»

Zakaj je antivirusni program v računalniku lahko največji virus

Oddelek: Informacijska varnost
182289 (1781) Loki

Troja

Oddelek: Pomoč in nasveti
293216 (2266) Gandalfar

Več podobnih tem