» »

Tiskalnik-POMOČ!!!!!

Tiskalnik-POMOČ!!!!!

pilotgirl84 ::

Imam tislanik Canon ip 1600 in pred kratkim sem za njega kupila tudi originalne barve,ker so mi zmanjkale barve ki sem jih dobila skupaj z njim. Problem je v tem da mi noče printat normalno.
Če dam da mi sprinta eno stran kjer je rumen zid in ena ženska,mi pobarva vse rumeno,tudi žensko. V nastavitvah sem že poskusila,tisto kar ma za čiščenje tudi sam ni nič boljše.
Kaj nej nardim še ? Je pa pred tem ful dobro printal,zdej je pa katastrofa.;((

Zheegec ::

Najbrž pokvarjena barvna kartuša (št 41 oz 51), na njej je tudi glava, tako da je okvara tiskalnika skoraj nemogoča v tvojem primeru.
Kartušo probaj zamenjati, pa bi moralo pomagati.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

pilotgirl84 ::

Ne mi rečt tega prosim te....sem jih šele dva tedna nazaj kupila in so ble ful drage...jst pa rabm barve v kratkim zaradi zaključnih izpitov.
A misliš da je to? Barvna naj bi mela kao roza oz. rdečo,modro in rumeno ane?
No modro in rumeno še nekako neki sprinta ma roza pa slabo.Kot da nebi bilo dost barve!
A misliš da se je lahko kje kaj zatrdilo? Ker kar en čas nisem menjala barv v tiskalniku.Nisem pa starih ven uzela ko so ble skor na koncu.Tko da je v zaprtem stanju biu ene pol leta.
A misliš da ima to kae veze?

5er--> ::

So nove barve (po oznakah) enake starim?

pilotgirl84 ::

Ja. Iste.

5er--> ::

Probaj glave (če so zasušene) malo spucat z alkoholom čimvečjega %, nato pa poženi še self-clean (ali nekaj takega).
Poglej še če so kontakti kartuš s tiskalnikom čisti. Probaj jih malo poradirat (ja, z navadno radirko), če so slučajno zoksidirali.

pilotgirl84 ::

Ok zdej sem to vse poskusla in ne pomaga. Zdej je še slabš. Črno printa barvano pa sploh ne. Kot da je nebi bilo.

Dead_Eye ::

2 tedna nazaj? Si 100% da nisi že porabila barvno kartušo? Ti tiskalniki imajo namreč zelo malo črnila. Če ti v gonilnikih kaže, da kartuša ni prazna pa nesi nazaj v trgovino in naj ti zamenjajo...
The one and only

Zheegec ::

Skoraj nemogoče, Canon ima precej velike kartuše, to ni HP :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

pilotgirl84 ::

Ne to ni možno zato ker nisem skor nič printala. Mah sej sem obupala.Bom pač si šla kupit nov tiskalnik,ki nima tako dragih barv. Hvala za pomoč.:8)

Zheegec ::

Hmmm, Canon ima trenutno še najcenejše kartuše - oziroma cenejše ima samo še HP (za 10% nižjo ceno dobiš pri HP 3x manj barve, oz če nabaviš C3180 imaš za isto ceno 30% manj barve), pa cenejše ima še Epson, ki ima 1x manj barve v kartušah kot Canon. Kar obdrži tega sedaj, pa s kartušo v trgovino pa reklamirat (kje je bila kupljena?) zato pa je garancija (za potrošni material 3 mesece).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

pilotgirl84 ::

Problem je ker nimam računa več. Kaj če jo spet kupim pa pol ne bo delalo? Tega se najbolj bojim.
Trenutno imam ogledanega tegale.

Ne vem če bo delal link: http://www.mimovrste.com/artikel/283002...

gt55gre ::

Zamenjat tiskalnik ,čim bolj stran od Canona , kupi Hp:D .

pilotgirl84 ::

Mislim da bom na epsonu trenutno. Pol bom pa vidla kako se bo obnesu.

Zheegec ::

Canon je zakon, je pa res, da je šele z IP3300 šele dosti boljši od konkurence...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Realman ::

Epsona,pa res močno odsvetujem,Sploh,če se bo printalo zelo malo,ker Epson,če dolgo stoji porabi ogromno črnila pri vklopu.Pa tud na splošno je Epson ne normalno požrešen z porabo črnila,pri printanju in čiščenju.
Epson se kupi,samo v primeru,če se uporabljajo refili in se na njem printa skoraj vsakodnevno.Potem pa vsekakor Epson.

bluefish ::

kar ostani na Canonu. Je pa še najbolje, da kupiš takega z ločenimi kartušami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142297 (1093) easyrider3
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316696 (14815) SLO_Matej
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514354 (8934) matej5734
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213813 (3242) 1309976
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433778 (3202) TheJack

Več podobnih tem