» »

napaka OE

napaka OE

WiseBear ::

kaj povzroča napako OE, oziroma kaj sploh to je?;((

ToniT ::

Običajno je krivda v slabem RAM-u.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na Japonskem gre iPhone za med

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
394974 (3684) Keyser Soze
»

Tablice 50 ccm

Oddelek: Pomoč in nasveti
334869 (4448) krucymucy
»

igra : Vaše življenje z naslovi pesmi

Oddelek: Loža
273538 (2879) reptilia
»

Kaj pogrešate na www.sofoiks.net

Oddelek: Izdelava spletišč
272361 (1845) sofoiks

"Kaj mi je storiti?" (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
544809 (3802) OwcA

Več podobnih tem