» »

Kaj pogrešate na www.sofoiks.net

Kaj pogrešate na www.sofoiks.net

sofoiks ::

Če se zdi kakšnemu modelatorju tole reklama pol naj pač post zbriše. Zanima me kaj bi kot uporabnik pogrešali na strani . Hočem pa it v smeri hostanja www strani, ftp, owa bla bla vse kar je povezano z netom. Pa prosim brez komentiranja linka ker vem delam na tem. Aja pa za une k so alergični na E107 web page naj ne hodijo gor.
Hvala lepa vsem.
Edis aka sofoiks

www.sofoiks.net

Tody ::

Poleg tega da bi si moral kako knjigo o marketingu prebrat, ti vse ostalo ponujaš to brezplačno ?

In glede na to da nočeš da komentiramo portala.... Kaj drugega je še za komentirat ?

Koliko baz ? Koliko prednaloženih skript ? Kakšen je vmesnik za gostovanje ? A je to samo za zasebno rabo al za komercialno....


jao jao jao

sofoiks ::

Ja ponujam brezplačno in kaj je to kaj takega pač je domači strežnik in vidim da ljudje iščejo podobne stvari. Imam znanje, resorse, podporo edino hitrej uplink nebi bil švoh. To priznam trenutno imam 8/512 pa kaj naj bo pač zadostovalo dokler ne pride optika mimo. In pa Tody zdiš se mi nekaj užaljen ker je zastonj morda? Al ker je mogoče kakšen nateg?

Brez zamere.

lp,edis

sofoiks ::

Aja še to kaj pogrešate je bilo mišljeno katero storitev kakšno posebno željo da sem morda kaj pozabil to izgled je pač izgled standard e107 mogoče se kaj razvije okoli oblike samo mi časa zmankuje (žena, 17 mesecev otrok).

madviper ::

Pogrešam svoj račun :( Spet mi ne deluje. Drugač pa kr tako naprej :D
I'd like to do something crazy!

sofoiks ::

a je to marin*****?
:)

BluPhenix ::

Prosim, da se držite teme in ne zavijate v druge smeri.

edis21: ti se pa prosim dokončno zjasni, kaj hočeš da ti ljudje pokomentirajo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

madviper ::

Ja...:D obema. Drugač pa se držim teme 0:)
I'd like to do something crazy!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

sofoiks ::

evo še enkrat copy/paste
Aja še to kaj pogrešate je bilo mišljeno katero storitev kakšno posebno željo da sem morda kaj pozabil to izgled je pač izgled standard e107 mogoče se kaj razvije okoli oblike samo mi časa zmankuje (žena, 17 mesecev otrok).
dej mi lepo prosim povej kaj ni jasno k nevem?

p.s.
dela sry

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sofoiks ()

BluPhenix ::

V prvem postu si pač napisal: Zanima me kaj bi kot uporabnik pogrešali na strani , pol pa te zanima katere storitve pogrešajo uporabniki, tako da mi ni čisto jasno katero te točno zanima.

Tudi ni ne vem kako jasno razvidno katere "storitve" ponujaš. Pri hostingih navadno uproabnike zanima koliko placa dobilo za email, stran, kakšna je hitrost povezave, povprečni downtime, backup ... pač take standardne stvari. Sej vem da ponujaš brezplačno, ampak je pa lepo, da garantiraš nek vsaj delno korekten servis.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

sofoiks ::

No pa da poskusim:
www gostovanje-php,mysql,(druge skripte ob zahtevi) prostor neomejen za zdaj brezplačno
ftp-neomejen prostor za zdaj
owa-outlook web access (web pošta)
podpora preko foruma (odgovorim v kaksni uri)
streznik trenutno na ISP T-* d.o.o., ki mi garantirajo 8/512 zaradi razdalje negre več, ko bo možnno hitreje bom poskrbel tudi za to)
pop3 za pobiranje e pošte z kllientom
Downtime je samo takrat ko so posodobitve ali ce bi kaj crknilo (crknilo za zdaj ni nic, deluje dva meseca)
Backup se vrsi na dva dni

Tody ::

Predlagam da daš vmes še kako kontrolno ploščo v smislu DIRECT ADMIN ali C panel. Tako boš sebi olajšal delo in izpadel bolj leet.

sofoiks ::

sem pogledal samo so vsi plačljivi in nebi jst več daju sem že dal za sbs2003premium 200000sit pa mašina upam da razumeš.
se pa strinjam defenetivno, hvala za predlog ce obstaja kej free mi prosim povej

Tody ::

sofoiks ::

uh hvala si me mal zasu imas kaksne izkusnje glede kakega oziroma a ti je ker bol atraktiven kot drug?

sofoiks ::

Ker se je pri ponudnniku sesul dns je sofoiks.net dosegljiv na 89.212.6.97

Hvala za razumevanje

Že deluje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sofoiks ()

Tody ::

glede CP sem bil samo na DIREKT ADMIN in C-PANEL ostalih nisem preizkušal

sofoiks ::

Probavam zpanel k je free in morem rečt da je kr vredu.

p.s.
Upam da nebp kaj narobe ampak uporabnike sofoiks.net obveščam da je danes 23.07.2006 ob 20:24 mrknil internet od ISP-ja tako da čakam da zrihtajo se je pa zgodilo med bliskanjem.

Se opravičujem za ispad.

lp,edis

gregy ::

sicer te bo ziher kaksen mod opozoril .. mislim, da ta forum ni za obvestila čigav server dela ali ne .. in da se tema bump-a na vrh 0:)

sofoiks ::

Dej prosim te mir!
p.s. pomeni dodatek

BluPhenix ::

Ok zdej bo pa dovolj.

edis21 prosim da ne spamaš in s tem porivaš temo na vrh, drugače bo najmanj zaklenjena. Če bo kdo hotel kaj dodati bo dodal.

Če ima kdo za kaj povedati na temo, oz. odgovoriti na prvi post naj to stori, v nasprotnem primeu se prosim vzdržite.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

sofoiks ::

Pa todyju sem odgovoru kaj je zvami?
Kaj se tok bojite necesa kaksen spam en bogi amatercek
neki sprasuje in je ze groznja al kaj?
Pa sej itak vem da bo tema zaklenjena in to je resitev za vse a ne?

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

Dej prosim te mir!
p.s. pomeni dodatek


Na kateri del todyjevega posta se je to nanašalo?

Kakšna grožnja? Da bomo zaklenili? Spamaš ja in porivaš temo na vrh. Lepo je tudi gregy napisal, da tukaj nekako ni plac, da boš ti obveščal uporabnike kdaj strežnik ne bo desegljiv. Sem napisal, če ima še kdo kaj za dodati bo dodal. Če želiš debatirati o cpanelu prosim odpri novo temo, tako ki ne bo vsake 2 posta omenjala sofoix, saj bomo zadevo drugače smatrali kot oglaševanje. Vprašal si ljudi kaj pogrešajo na tvojem strežniku, če bodo kaj pogrešali bodo povedali. Zdej pa dovolj, resno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

sofoiks ::

kako to da se samo ti od modelatorjev oglasas?
ti tut neves kaj pomeni p.s. al kaj?
Odgovor je bi da probavam zpanel in da je kr uredu.

in pa
p.s. page down blabla...
pred p.s. sem napisal upam da nebo kaj narobe in sem pricakoval modelatorjev ugovor ne pa od nekoga ki se trudi da bi ga sprejeli medse to ne mislim tebe blue.

Sicer sem registriran dlje od obeh in mislim da nisem ustvarjal problemov tudi to ni samo nesporazum

Gwanaroth ::

Modelatorji? A delajo modelcke ? Pomojem so moderatorji..

Sicer sem registriran dlje od obeh in mislim da nisem ustvarjal problemov tudi to ni samo nesporazum


In kaj potem? Cas registracije ni premo sorazmeren z obnasanjem uporabnikov..
Lights often keep secret hypnosis..

Tody ::

No samo ne omenjat več strani tako bo volk sit in koza cela... Če boš naredu test trenutnih kontrolnih plošč bomo pa sploh veseli. Če boš napisal o tem članek bo pa tudi kako oglaševanje lahko notri.

Nekako je nadležno čeprav tebi čisto nič profitno oglaševanje sej ne zaradi drugega. Jah razvajeni smo :)

Pa prosim brez kakih besednih vojn zaradi slovnice

WinsuckeR ::

Trenutno samo to da ni dosegljiva :)

sofoiks ::

No to mi je vsec konkreten odgovor hvala tody

Gwanaroth:no comment

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sofoiks ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenite spletno stran bitcoinslo.com

Oddelek: Izdelava spletišč
212854 (1660) kornilov
»

Nokia N8 še bližje računalnikom

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
246069 (4825) T-h-o-r
»

Verjetno virus, samo kateri - nujno!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
10854 (711) djgregec
»

Kaj pogrešate na raznoraznih forumih!

Oddelek: Omrežja in internet
221733 (1461) Tito
»

Spet Pekač - kateri 24x?

Oddelek: Kaj kupiti
231272 (934) krucymucy

Več podobnih tem