» »

študij radiologije

študij radiologije

shadowfax ::

Zanima me, če prične kdo v oktobru s študijem radiologije ?

xabre ::

Jaz sem absolvent, kaj te zanima?

shadowfax ::

Zanima me kako je s stanovanji in študentskimi domovi v ''bližnji'' okolici ? Kje si bival, kakšne so možnosti za študentski dom....
Sem s koroške pa mi je Ljubljana tuja:(

xabre ::

Sam sem se vozil, ker nisem tako daleč doma. Če si pa bolj bogu za hrbtom imaš pa itak prednost v domovih. Najboljš, da se čimprej pozanimaš in urediš bivanje.

A nisi na srednjo zdravstveno hodil?

shadowfax ::

Seveda sem hodil na srednjo zdravstveno, zakaj naj nebi?
Kako pa je faks na splošno, kateri predmeti so najbolj problematični ?

pozitron ::

Evo še en abs. RTG tuki. Na splošno je vredi šola ni pretirano zahtevna, prvi letnik je najtežji ker je ogromno izpitov in pogojev za napredovanje, med problematične predmete bi izpostavil matematiko kolokvij pri bohincu:) in pa mogoče kemijo/biokemijo drugače pa če si hodu na zdravstveno ne bi smel met preveč problemov z predmeti kot so anatomija, fiziologija, patologija, ki so med drugimi pogoj v prvem letniku. Je pa kar veliko vaj zato je bolš da živiš u lj. Tole tko mal na hitro, drgač pa vpraš še kej, če te zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

xabre ::

un bohinc je največji peder zahojen, najrajš bi ga v žlički vode utopil.;((

Pa to ni faks, je visoka šola.

shadowfax: sam pol nisi v lj na zdravstveno hodil, ker praviš da ti je lj nepoznana.

shadowfax ::

Seveda ne v Ljubljani, če sem s koroške! Hodil sem na srednjo zdravstveno v Slovenj Gradcu.
No potem bo pa že treba priden bit, predmeti z zdravstvom me ne skrbijo, bolj matematika, fizika, kemija in kaj podobnega.
In kje se nameravata zdaj zaposlit, je težko najdit službo s tem poklicem ?
Lp

pozitron ::

Glede pripravništva je tko, da ko diplomiraš je čist odvisn od tajminga, če imajo razpise al ne. Drugač pa mislim, da zaenkrat službe ni tak problem dobit.

OChack ::

pa od doma mal ženskam pod obleko z rentgenom gledaš že ni drucga za počet
Int€l inside, IDIOT Outside

Kavorka ::

pozdravljeni...

vidim da je tema malo zamrla:D

Zanima me kdaj potekajo predavanja na fakulteti, koliko je vaj, kakšen je predmetnik...

in pa če kdo ve, ali ima pri vpisu v primeru omejitev izbira izbirnih predmetov na maturi kakšen pomen (sam mam dva družboslovna)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za*ebal s študijem v prvem mescu kako naprej? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6114598 (12621) PrihajaNodi
»

Računalniška srednja šola

Oddelek: Šola
3011300 (8417) Halfdead987
»

Srednja šola za računalništvo in elektroniko

Oddelek: Šola
276932 (6343) amacar
»

Čopki in sponke na zdarvstvenih šolah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12220106 (17300) Pithlit
»

naprej za šolanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13747784 (45266) Jan987

Več podobnih tem