» »

sony erricson k800i

sony erricson k800i

jperc21 ::

Zdravo

Kupil sem telefon sony erricson k800i in nima slovenskega menija ( vodafon ).
Sedaj pa me zanima, če nesem telefon na mobitel , da mi instalirajo slovensko verzijo firmware , kolko bi me to stalo.

LP in hvala za odgovore
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Shybby ::

na mobitelu ti bodo mastno zaračunali, raje poskusi pr kakšnem mobi handlerju, bo ceneje. teh handlerjev pa imaš ogromno na bolhi

Lp

profii ::

najbolje da neseš na svemo in ti naj bi brezplačno zamenjali fw.

jperc21 ::

Kak je pa te z garancijo, če ti dajo nov firmware notri.
Ker sedaj sem dobil zraven telefona 2 leti garancije. Kaj če dam novo slovensko različico firmware , se garancija prenese ali jo izgubiš.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

>>><<< ::

Verjetno je potrebno spremeniti serijsko število ali nekaj takega (isto je z N73, če inštaliraš firmwire za ME) tako da zgubiš garancijo. Sicer nisem prepričan, verjetno pa je tako.
Kje si pa sploh dobil K800i live, ker Simobil ga nima na ceniku?
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

jperc21 ::

Kupil sem ga preko internetne trgovine:

breskvar trade

Mislim, da je te res najboljše, da nesem direktno na mobitel, ker mogoče ( poudarek na mogoče ) bom dobil tam kaj garancije na telefon ( seveda , da mi oni to naredijo ).

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

jperc21 ::

Sem šel danes na mobitel in malo povprašal.

IN odgovor vse dela Svema, ker je pooblaščeni zastopnik sony erricsona.

Prav ste imeli.

Sem se odločil, da bom pustil kar ta firmware gor in si samo naštelal nastavitve za mobitel ( internet, wap in vse ostale tehnologije , kar jih podpira ).

Sedaj pa me zanima , kje bi to našel na internetu, ker na mobitelovi strani nisem zasledil.

LP in hvala za odgovore
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

profii ::

zakaj pa nisi zamenjal firmwareja? meni so ga 2x menjali zastonj tam. tazadnič sem imel samo še ang. jezik.:D

bluefish ::

če ti bodo delali pri svemi bo verjetno tudi garancija ostala, saj so uradni zastopnik za SE.

jperc21 ::

Problem pri meni je , da nisem iz Ljubljane , ampak iz štajerske prestolnice. Da sem pa brez telefona, si ne morem privoščit.Ker tel. bi dobil čez kaki 2 od 3 tedna komaj nazaj ( če ga pošljem po pošti ).

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

profii ::

če bi se zmenu bi ti ga verjetno med eno kavico zrihtal. ni to kakšen večji poseg. samo bi ga moral osebno nesti tja. meni so ga zrihtal u 2 dneh s tem da je bilo še nekaj drugega za menjat.

jperc21 ::

Te ga moram peljat v Ljubljano ( kar bom obdržal z tem firmware ) , nastavitve je pa tudi bilo enostavno naštelat za wap in vse ostale tehnologije. Ker ima sony erricson na svoji spletni strani možnost, da ti pošlje nastavitve za katerega koli ponudnika omrežja ( mobitel ... ) in ti jih avtomatsko sam instalira na telefonu.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

5er--> ::

@profii:Komplet prepis firmwire-a telefona traja več kot za eno kavico.

buneech ::

@ 5er: Prepis Firmware-a ne traja tako dolgo. Priblizno ena kavica, mogoce malo vec...lahko probas, vendar ti odsvetujem.

jperc21 ::

Saj sem se odločil , da ne bom.

Mi je tak vseeno , če je angleščina ali nemščina.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

bluefish ::

sem že počel na SE K550i s priloženo programsko opremo, pa ni bilo težav. Sicer je v mojem primeru šlo le za update, morda celo ne prepiše originalnega.

>>><<< ::

Vprašanje, če bo njemu šlo, saj gre za Vodafone firmwire in ne tistega kot imajo ostali mobilniki. Poleg tega, če to počneš doma verjetno gre garancija...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Googlovi telefoni bodo vedeli, kdaj nam kdo gleda čez hrbet

Oddelek: Novice / Android
307180 (5317) int47
»

Najboljša baterija

Oddelek: Mobilne tehnologije
222483 (1857) jedateruk
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Sony Ericsson k800i - drugi kolaps softwara...

Oddelek: Mobilne tehnologije
231673 (1495) MC_Tom
»

Kupiti Sony Ericsson k800i ali npr. Nokia n80, al kak drug?

Oddelek: Mobilne tehnologije
412503 (1897) aco111

Več podobnih tem