» »

Sony Ericsson k800i - drugi kolaps softwara...

Sony Ericsson k800i - drugi kolaps softwara...

BaTeMaN ::

Display je že drugič v slabem letu "umrl", ozadje je,... menuji ne delajo,.. text je pomešan,.. lahko kličem (le une na fast dialu) in sprejemam klice magari ne vem kdo me kliče...


A lahko nekako sam FLASHAM Firmware probal sem z officialnim updejtanjem... pa nisem nič dosegel.

Please help,..
less then zero

BaTeMaN ::

A res samo mobitelov servis lahko pomaga....
less then zero

jperc21 ::

Seveda lahko sam flešaš. Jaz sem sam svojega flešal, ker sem imel prej od vodafona menu in vse aplikacije , sedaj pa imam od mobitela.

Poglej si tu , kak pa kaj.Stran je angleška.

Top Sony

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

BaTeMaN ::

Glede na pravila... tam. A mi lahko ti potegneš dol kar potrebujem.. za GSM SOny Ericsson k800i ... če se da da bi blo SLOVENSKI MENI,.. lahk pa je sam angleški....???

Prosim.

Hvala... pa če mi na kratko poveš postopek.

marjan.sever@gmail.com
less then zero

jperc21 ::

Glej navodila so tu, samo nekaj bi ti svetoval , prvo samo main firmware flašaš, potem flašaš file system samo in nato pa samo kustimizacijo. Razumeš , torej vsakega posebej na pa tak kot je na sliki ker ne bo delalo.

Top sony

Ostale datoteke še pa uploadam , tak da takoj ko bo dobiš link za download.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

jperc21 ::

Evo me:

4shared

Vse downloadaj in nato sledi navodilom na top sony strani. Še prej pa instaliraj driverje za usbflash.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

BaTeMaN ::

ej, jperc21...

zdaj si si pa zaslužil tisto karkoli piješ,.... duplo


ZELO HVALA LEPA!!!
less then zero

BaTeMaN ::

posamično je treba ja,.. deluje....

res the best
less then zero

jperc21 ::

Ni za kaj.

Važno da dela.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Urc ::

Eno čist offtopic vprašanje... Kolk časa se more polnit SE pred prvo uporabo (gre za model w810i če je važno). Na navodilh piše NAJMANJ 4 URE. To se mi zdi nekako malo glede na to da smo včasih polnili po 16 ur... vsaj tako je pisalo v navodilih ? :\

jperc21 ::

Če piše 4 ure , te že bo tak.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Urc ::

Hvala za hiter odgovor. Ker piše najmanj 4 bom polnil 5 da bo lih prav :)

jperc21 ::

Več je boljše, tak da v redu.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Goldee ::

Živjo!

Ima še kdo probleme s SonyEricsson W810i? Meni se namreč telefon velikokrat resetira, ko dostopam do imenika s smerno tipko dol. Ko označim osebo in pritisnem kliči se telefon kar izklopi. Najveretneje je za to kriv software ne? Lahko kaj naredim sam, ali moram telefon odnesti na servis? Na SiMobilu pravijo, da traja 3-4 tedne, da se zadeva popravi. Če bo potrebno ga bom raje kar sam odnesel na servis, da bo hitreje.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

sodček ::

Če ga neseš na Svemo, prav hitreje ne bo. Brzina pač ni njihova vrlina!

Urc ::

Tudi jaz poskušam flashati mojega w810i ;(( . Uporabil sem že nek ameriški firmware (main firmware) pa se mi je začel meni podirat... A ima kdo preizkušen firmware za ta telefon ? :\ Trenutno imam ogaben vodafonov meni...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

jperc21 ::

Saj ti bi downloadal z top sony strani ampak sem že zapolnil svoj mesečni limit, tak da je najboljše da se prijaviš na njihovo stran in napišeš 20 uporabnih postov pa ti bodo dali možnost dostopa do download sekcije, kje si lahko sam downloadaš firmware za svoj telefon.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

jperc21 ::

Če rabi kdo meni-je od vodafona za k800i , sem jih uploadal na mojo stran.
Gori so tudi za mobitel.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

BaTeMaN ::

Ma telefon se mi sesuva po tekočem traku. Spet...

Pa kaj je s tem k800i....
less then zero

enaglavavec ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če se da dobit program da ti tipkovnico zaklene neglede na to kje si pustil v meniju.
Kajti men se zgodi da ne grem ven iz menija in potem je mobilnik odklenjen.
Pa bi potreboval program ki ti pač ko naštimaš na 20 sek oz. po določenem času zaklene neglede kje si v meniju če se ne dotikaš tipkovnice.


LP

MC_Tom ::

pozdravljeni. mogoče kdo ve, zakaj mi noče odpreti Iger in Aplikacij? [imam sony ericsson k800i] mi lahko kdo pomaga, po možnosti ne tako, da me pošlje na servis [to bi bila moja zadnja [med zadnijimi] odločitev]. hvala za vnaprej! lep pozdrav
People say that I'm a bad influence
I say the world's already fucked, I'm just addin to it

Pyr0Beast ::

Li in Li-poly baterije se polni, dokler niso polne in se jih takrat odklopi. 2 urci največ sem opazil, v tem času so ponavadi polne, 16 ur je pa overkill še za kadmijeve.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jperc21 ::

pozdravljeni. mogoče kdo ve, zakaj mi noče odpreti Iger in Aplikacij? [imam sony ericsson k800i] mi lahko kdo pomaga, po možnosti ne tako, da me pošlje na servis [to bi bila moja zadnja [med zadnijimi] odločitev]. hvala za vnaprej! lep pozdrav




Poskusi ga nadgradit preko SEUS ( Sony Ericsson Update Service ). Mogoče ti bo to pomagalo.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jperc21 ()

MC_Tom ::

Poslano: 15.02.2008 08:45:47 | odgovori
Pošlji zasebno sporočilo
pozdravljeni. mogoče kdo ve, zakaj mi noče odpreti Iger in Aplikacij? [imam sony ericsson k800i] mi lahko kdo pomaga, po možnosti ne tako, da me pošlje na servis [to bi bila moja zadnja [med zadnijimi] odločitev]. hvala za vnaprej! lep pozdrav




Poskusi ga nadgradit preko SEUS ( Sony Ericsson Update Service ). Mogoče ti bo to pomagalo.

LP







sem že, pa še zmeraj ne dela. mogoče še kakšen predlog? drugače pa hvala za pomoč.
People say that I'm a bad influence
I say the world's already fucked, I'm just addin to it


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
333330 (1755) nosecnica
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91392 (1103) Keyser Soze
»

Nokia ali SE pri Simobilu

Oddelek: Kaj kupiti
72691 (2391) RiNC
»

Kupiti Sony Ericsson k800i ali npr. Nokia n80, al kak drug?

Oddelek: Mobilne tehnologije
412515 (1909) aco111
»

Kateri mobilni telefon si lastite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626130 (827) ;-)

Več podobnih tem