» »

Gija Muri Po Divx 5.0

Gija Muri Po Divx 5.0

Samson ::

Divx 5.0 is out...Divx 5.0
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

MadMax ::

Daj popravi link...:D

btw: si ga ze probal? Rezultat?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Samson ::

Link je ze v redu, sam se enkrat vmes klikni na download ko se stran odpre. Namenjeno je bilo samo mesto kjer se download-a ne pa direk nanj, ker so tri verzije. Drugace je pa instaliran poleg 3.11 in 4.12 se 5.0 cez, tak da ce je samostojen nimam pojma kaksna slika je, ampak na ta moj nacin je slika boljsa, sam en film mi je nekaj "cukal". Nisem se se poglobil, ker je sele vceraj prisel na racunalnik. Drugace pa se mi zdi, da je bolje 5.0 poganjat na Win2000 oz. XP, ker pri nastavitvah ko das na full acceleration ko pritisnes OK napise kao Rundll32 error. Ampak dela vseeno, ce ga spremenis direkt iz Micro DVD...Tko. Probaj se ti pa javi rezultat.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

nemesis ::

slika je po mojem za spoznanje boljsa (pri ogledu starejsih verzij divx-a)

Mene je presenetil ze vgrajen beta player, ker zadeva dela res v redu...

Kar se pa exportiranja v divx tice vam pa povem jutri, ko bom dal exportirati 1 uro dolg film. Zadnjic sem ga exportiral v 4.12, pa je rabil okoli 7 ur. Pravijo da v 5 naredi hitreje in bolje:D

webcreator ::

5.0 je odličn ..., vsi filmi k so do zdej štekal delajo ..., player laufa imenitno ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

nemesis ::

playerju gre res ocena 5...

Druga stvar, ki je zame bolj pomembna je pa encodiranje v divX...
Glede tega se mi je prvi vtis pokvaril in v ustih je ostal grenak okus;)

Testna datoteka je 45 MB velika DV AVI datoteka v velikosti 720x576, dolzina posnetka je 10 sekund...

Verzija 4.12 je uspela narediti z iste datoteke 1.68MB veliko datoteko, medtem ko 5 naredi (na oko enako kvaliteto) 2.8 MB dolg file...

jst ne morem verjeti, da je kaj takega sploh mozno;( probal sem tudi z razlicnimi nastavitvami (ki jih je v 5 precej vec kot v 4.12) in povsod enaki rezultati (vecja datoteka ali pa slabsa kakovost)...

jaz sem v glavnem pobrisal 5 in nazaj dal 4.12, dokler ne bo 5 dovolj stestirana in ne bom dobil opisov nastavitev od drugih ljudi >:D

je pa res, da 5 encodira precej hitreje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črn zaslon

Oddelek: Zvok in slika
7981 (899) Alkoman
»

NOLF2 + talk/speach

Oddelek: Igre
131710 (1555) cooolah

kateri program uporabiti za kompresijo videa v DivX formatu (delam iz DV AVI formata)

Oddelek: Zvok in slika
402343 (1595) nemesis
»

Problem pri gledanju DiVX-ov ?!

Oddelek: Sedem umetnosti
111116 (850) bastadu
»

XP - media player - DivX problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
151130 (951) freserovski

Več podobnih tem