» »

hoh.de

hoh.de

cnZz ::

No spet jaz s to temo
Samo zdaj sem nabral denar in bom kupil
Samo nekaj vprašanj kako je s tem kupovanjem prek hoh.de je to navadno kot pa pri recimo mimovrste.com? Naročiš pripeljejo na dom plačaš kolikor pride+30 eur postnina...
in ce je kdo kupoval prek tega v kolikem casu je pa prislo na dom?
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

roli ::

Pri vseh tujih trgovinah moraš plačati v naprej.Torej z kreditno kartico, denarnim nakazilom..... Odvisno od trgovine seveda.Po povzetju namreč ne moreš poslati v drugo državo.
http://www.r00li.com

c3p0 ::

Nakažeš vnaprej preko banke, dobiš preko GLS, vse skupaj traja nekje en teden.

cnZz ::

glede na to da nimam blage veze o nemscini bi mi kdo povedal (se posebej bi prosil koga ki je tu ze kupoval) kako to poteka?
AMD X2 64 5000+@2800 | ASUS M2N-SLI Deluxe |
OCZ XTC Cooler 2gb DDR2 800mhz | ASUS EAX1950Pro 256mb |

jELKO ::

Si bom sposodi temo.

Prosil bi vas, če mi lahko navedete 2 ali 3 spletni trgovini z računalniško/avdio/foto opremo v Nemčiji ali Avstriji, ki dostavljajo ali pošljejo blago tudi v Slovenijo.

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jELKO ()

boych ::

@rolihandrej

Ne širi krive vere, nekatere tuje štacune pošiljajo robo tudi v Slo in lahko plačaš po povzetju. Sicer ne vem za računalniške štacune, za primer pa ti lahko dam Grindhouse štacuno(GER) za rolerje, ki pošilja tudi v Slo po povzetju.
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

roli ::

No tega pa nisem vedel.Sem že ogromno trgovin (tujih) pregledal in nobena od njih ni pošiljala po povzetju.Sicer sem gledl le računalniške trgovine ampak vse eno.Lepo pa, da kaj takega obstaja.
http://www.r00li.com

r3dkv1c4 ::

roli je izjavil:

No tega pa nisem vedel.Sem že ogromno trgovin (tujih) pregledal in nobena od njih ni pošiljala po povzetju.Sicer sem gledl le računalniške trgovine ampak vse eno.Lepo pa, da kaj takega obstaja.

Nisi veliko od resnice, tip je najdu dlako v jajcu pri svojih rolerjih, drugače pa imaš kar prav.Res so težave s plačilom po povzetju....velikokrat ze s samo dostavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181229 (5944) tikitoki
»

Spletna trgovina Oskar Veliki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23473467 (14453) scipascapa
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612714 (4314) vilonja
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608247 (4890) Dr_M
»

A je kdo že kupoval preko technikdirekt.de

Oddelek: Loža
142118 (1637) ender

Več podobnih tem