» »

CarPC

CarPC

Djz3l3 ::

Lep pozdrav!!

Odločil sem se da bom izdelal car pc.Za pc bom uporabil plato ASROCK K7VM2(dost mejhna plata)z procesorjem amd athlon 2400,1GB RAMA,120gb hdd,8 touch screen,(carpc bi predvsem uporabljal za predvajanje glasbe filmov itd)zanima me kaj vse potrebujes za GPS kajti mape in to se dobi na internetu.Za vse to skupaj bi uporabljal program Media Engine.Aja pa še to me zanima ali bi blo mozno na kasen nacin naloziti ta exe program npr kakor windowse pac da bi ob vklopu računalnika zagnal ta program brez windowsov.Imate kakšne boljše ideje v zvezi z programom in samimi komponentami nasploh??Predvsem me pa znima kaj vse potrebujem za GPS ki bi ga lahko poganjal v tem programi ali kakšnem podobnem!

imallears ::

U FAQ ti piše, da ne morš brez windows 2k/XP tega uporablat, celo nujno potrebni so :).

Djz3l3 ::

ja pa bi se dalo kajo zdrkat al pa kej spemenit am no kaj pa potrebujes za gps

amigo_no1 ::

Trdi disk naj bo flash izvedbe, saj bo drugače klasičen prekmalu poln bad sektorjev.

[SkA] ::

Rabiš GPS sprejemnik in pa programsko opremo za izbran OS, ki zna izkoristiti izbrani GPS sprejemnik.
Recimo: http://www.tigergps.com/gagps18sefor.ht...

Lahko pa seveda posežeš tudi po Bluetooth varjantah, ki so precej razširjene, ampak potem rabiš še Bluetooth adapter v tvojem CarPCju.

Drugače pa, si prepričan, da ne bi bilo lažje kar kupiti Car PC? Malo pobrskaj po http://www.cartft.com/ npr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Djz3l3 ::

[ska] hvala za zelo dobro uporabna linka hm kupoval nebi kajti palta mi stoji edino kot je rekel jeje97 bi mogel kupiti flash disk hm sedaj malo gledam te adaptrje za napajanje palte koliko moči je zadost za amd 2400 in disk recimo 80-120gb?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412105 (8795) AtaStrumf
»

GPS dilema...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71396 (1193) TakelowG
»

dlančnik za navigacijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
122365 (2259) gregaster
»

kateri dlančnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
362502 (2136) mile
»

GPS navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
427264 (5773) Fl[A]sH

Več podobnih tem