» »

Kako razvleči študij?

Kako razvleči študij?

tha_man ::

Vsi tisti ki vlečete s študijem (in tisti ki to nameravate ;) ), dajte mi prosim kakšno idejo kako to počnete? Ok, lahko ponavljaš, lahko 2x po pol leta podaljšaš absolventa (ampak samo če imaš narejenih dovolj izpitov), kako bi se še dalo?

Mercier ::

Js še vedno vlečem in imam status.........radnog čoveka. >:D

Kaj pa če se še kam vpišeš? Nekaj časa so imeli neke fore z bogoslovnim faksom, ampak ne vem kako je potekala mučka in v čem je bila fora.

gumby ::

Ja, v Mariboru smo se vpisovali na agronomsko (in to množično>:D ) zaradi statusa.

Sicer pa prav pride kakšno leto pavziranja, ponavljanja itd... zlahka se da priti do naziva "Španski borec" :D
( 8 ali več zapravljenih let za študij, za tiste, ki ne veste)

tha_man ::

LOL, Španski borec :D

Torej je edini način da obdržiš status študenta vpis na drug faks? Damn! :D

krucymucy ::

jest bi tudi rad zavleku ... do 2006 :D ... sam zdej je že prepozno ... aprila se grem borit :D ... pol pa spet na med knjige :D

Loki ::

sam en vprasanje, deln povezan z vasimi tegobami...
ce te ne sprejmejo na fax (da pavziras) alpa ce ne nardis mature, a mores jet obvezn v vojsko? (ziher je ziher)
I left my wallet in El Segundo

Matty ::

tha_man... sam sem imel pred nekaj leti probleme kako podaljsati studij... prvi absolvent mi je poteku, ponavljal pa zal nisem... in? kot ekonomist sem se vpisal na vzporedno metalurgijo... in? priznali so se nekaj izpitov za prvi letnik (matematika in podobno), ce bi se potrudil bi z enim dodatnim izpitom sel v drug letnik... in se v eno leto... sam jebi ga.. na metalurgiji sem bil samo 4x... enkrat nesu prijavo, drugic se vpisal, tretjic sel iskat potrdila, cetrtic studentsko :D ce si kaksen strojnik gres lahko direkt v drugi letnik, in potem se lazje v tretjega... No, menda so od leta 98 se kaj spremenil in ni vec tko easy not pridt...

Se to... edini predpogoj za vzporedni vpis na metalurgijo je bil, da nisi pavziral... (na filofaxu, fdv, pravu se povprecna ocena 8)

roberto... ce ne dostavis potrdila o solanju imas veliko sans za vpoklic (no ja, ce pavziras to ne velja, saj lahko dobis potrdilo o solanju za nizji letnik... vsaj pri nas je bilo tako

krucymucy ::

no jest potrdila nimam ... zdej smo pa tam :D pizda

hatch ::

Na faxih (vsaj na FRI/FE) se da dobit "delni status studenta" brez problemov.. to lahko vleces kolikor dolgo ti pase(pavziras v nedogled)... pomaga pa izkljucno za prelozitev vojaskega roka.. (tako lahko prestavljas do svojega 27 leta)
Preko studenta pa lahko delas samo prvo(ali celo samo eno) leto pavziranja.. (to preverja studentski servis in ne fax)

Torej.. ce ste vpisani na fax.. boste lahko vlekli vojsko do svojega 27ega leta... torej za vecino (ce ukinejo vojaski rok leta 2006) ne bo problemov:)

tha_man ::

hatch, lahko to stvar malo podrobneje razložiš? Jaz sem namreč absolvent na FRI 8-)

Sem se pa že enkrat prepisal (iz UNI na VSP), medtem ko pavziral še nisem.

hatch ::

Pac gres ke v pisarno.. pa reces da pavziras.. in bi rad potrdilo da opravljas izpite.. da posljes unim za vojsko.
jim fuknes index.. drug dan prides iskat.. in to je to...

tha_man ::

Zanimivo, zanimivo :D

Saj jaz bi res moral tud zarad izpitov podaljšat, ker sem bil v 2. letniku malo len, pa jim imam še malo morje. V tretjem sem jih naredu precej več.

Seveda pa je tud izostanek iz vojske definitiven plus :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako najceneje do statusa študenta?

Oddelek: Loža
2535385 (12417) Blinder
»

Vračilo štipendije državi oz. kako se izognit?

Oddelek: Šola
3320183 (17846) Firebat
»

Ponavljanje letnika brezplačno - zakaj že? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
1117805 (6034) amd64bit
»

Info o vpisu na drug fax

Oddelek: Šola
282658 (2127) stromar
»

pavziranje

Oddelek: Šola
173240 (2739) gregany

Več podobnih tem