» »

Zalostno!!!

Zalostno!!!

ilgenio ::

Poglejte si malo to: www.worldstadiums.com!!!
Kje je nas nacionalni ponos??? Zdi se da imajo vsaki travojedci vecjega in boljsega kot mi. Ponavljam, zalostno!:'(

Thrivial ::

Ah daj no...

Je se kaj precej bolj zalostnega v Sloveniji razen tega nesrecnega stadiona.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

jk ::

Kaj bolj zalostnega? ce kaj gledas nogomet pol ti ni vseeno da ima azerbejdzan boljsi stadion!!! Dobra stran.>:D

Thomas ::

Če se slovenska reprezentanca vrne iz Koreje brez zmage in remija - potem stadiona ne rabimo tako hudo.

Drži?

Seveda drži. S tem se strinjajo vsi nogometni navdušenci - ker vedo, da itak ne bo tako.

S tem se strinjajo tudi tisti, ki se jim nogomet ne zdi tako pomemben.

Po moje bi tukaj lahko dosegli konsenz. Kaj pravite?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Ja sam lej čak čak, take države kot so tiste čudne, ki si jih naštel, in imajo boljše stadijone...samo poglej tiste države vse stavijo v nogomet ... ker se lahko edino tako promovirajo ... si že videl kje dobrega smučarja Azerbažanca (al kuk se že pač napiše) ... že v poletnih športih niso tako dobri, slovenija pa je mala država z malo denarnimi prihodki, ki gredo še za marsikaj drugega kot samo nogomet ... poglejte samo smučarje, skaklce (tut oni bi rabli novo Planico oz. nov center), rokometaši, košerkaši, plavalci, ... majke veš v kolih športih smo dobri ...

Eschelon ::

Kar se velikosti tiče, mislim da imajo vsi črnci večjega kot mi. Če boste zaradi tega imeli manjvrednostne komplekse, rabite psihiatra, ne pa večjega stadiona.
Za nogomet zadostuje vsaka primerna travnata površina z goli, črtami in dobrimi igralci. Za velik stadion pa rabite gledalce. In to toliko več gledalcev, kolikor večji je stadion. Stadion mora namreč biti profitna ustanova, ne pa še ena luknja v slovenskem proračunu.
Že tako slovenski klubi burekarijo podolgem in počez. Mutna posla.
Interesenti se naročite na položnice in plačujte vsak mesec par tisočakov za izgradnjo stadiuma. Jaz za to iz davkov ne dam niti tolarja. Potem pa tudi hodite na tekme, da bo lahko stadion tudi preživel.
<"Sarkazm">
Kar se promocije tiče - bi bilo bolj efektivno če legaliziramo javne hiše in organiziramo panevropsko medijsko kampanjo. Ciljna publika bo ista, samo iz tega bomo imeli v končni fazi profit.
<"/Sarkazm">

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Eschelon ()

Tr0n ::

Kaj ne veste da nacrtujejo gradnjo novega stadiona v LJ?

Prjatu ::

tron: ti sploh ne razumeš, oni bi radi v svoji vasi štadion za 50.000 ljudi ...
Something else is controlling me!

jk ::

Pa kaj vsi norite zaradi ene strani??? Mislim da je bil namen posta (sicer tega ne vem) da si pogledate to ubogo stran. Moje mnenje pa je da sicer ne potrebujemo stadiona niti za 20.000 ljudi kaj sele za vec. Tak stadion bi bil poln kdaj? Ampak vsaj malo pa bi vseeno lahko posodobili Bezigrad pa zato ne bi obubozala drzava.

cekr ::

Zelo bi bilo zanimivo pogledati slike objektov, ki jih precej bolje potrebijemo kot je eno igrišče za žogobrc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116418 (9641) Alexius Heristalski
»

Kje naj parkiram Olimpija-Maribor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597799 (6872) RockyS
»

Viole krstile Stožice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8114635 (12657) Hardstyle
»

Zakaj se sploh še igra nogomet v SLO ?

Oddelek: Loža
343021 (2297) glinik

Hočemo nov stadion!

Oddelek: Loža
321588 (1300) Thomas

Več podobnih tem