» »

Fat32 v NTFS v XP-jih ???

Fat32 v NTFS v XP-jih ???

JP ::

Zanima me če kdo ve kako bi človek lahko na WinXP spremenil datotečni sistem Fat32 v NTFS in to en s tisto foro v dosovskem oknu. (Če obstaja kak program, ki ti to naredi (ne command pompot) v samih XP-jih).
Hvala
Lp JP :
  • spremenil: JP ()

andrej ::

nope. mas samo command line ukaz. GUI orodnja ni vgrajenega v XP, ce me spomin ne vara...

JP ::

A je spreminjanje datotečnega sistema ravno tako dobro iz commanda kot če bi ga nastavil že na začetku pri formatiranju? Ali se kaj pozna pri delovanju sistema (če bi ga spreminjal iz commanda)
Nisem namreč še siguren če bo zadeva delovala.
Hvala
LP JP :\

CaqKa ::

vsakic ko sem do zdaj naredil "convert x: /fs:ntfs" nisem izgubilč niti pikice podatka.. windowsi so pa tudi še naprej lepo laufali... poleg tega zakap pa komand line nebi bil dovolj dober?..

ToniT ::

Convert dela brez problema, seveda je pa dobro narediti prej backup. Ukazi iz ukazne vrstiice delajo običajno boljše, kot tisti iz gui, ker nimajo dodatne navlake.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preimenovanje mape

Oddelek: Programska oprema
8945 (810) ender
»

kako razsiriti datoteko večjo od 4gb?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131362 (1362) Mr.B
»

rm -r v Windows? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
776225 (6225) MasterMind
»

Delanje particij (NTFS)

Oddelek: Operacijski sistemi
151935 (1798) pivmik
»

FAT32 pretvorba v NTFS?

Oddelek: Pomoč in nasveti
172441 (2167) astras

Več podobnih tem