» »

3310 problem

3310 problem

OmegaBlue ::

No sm meu med počitncam mal preveč cajta, pa sm preveč zdrkau mojo nokijo :\ zdj jo pa pržgem pa mi reče da sim kartica ni sprejeta?!?! sam nimam kabla pa pa ne mislm dat zanga 5000SIT pa me zanima če ma kdo (al pa pozna) kšn način za odklep brez rečunala.

AJDE
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

tec ::

Prvo napisi, kaj si delal z nokio, da ti to izpise.
Brez racunalnika in kabla pa sploh ne mores nic delat, se posebej na nokiah ne.

OmegaBlue ::

ja na netu sm najdu ene kode k naj bi neki nardile in kaje se je zgodil--------------Zaklenjena nokia;(( .
ja za kabl sm reku da ne dam 5000SIT da mi pa servis poprav je pa isti drek.:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Administrator ::

fant tako je:Ko prižgeš telefon in napiše da kartica ni sprejeta vzameš kartico ven iz mobitela ga sestaviš in z vso silo vržeš na tla.Ko se telefon raztrešči pobereš dele ki so ostali in probaš ali dela.Če telefon ne dela potem postopek ponavljaš dokler od telefona ne ostane nič.Naj ti bo bom se te usmilu:telefon ti je skuru kartico kar pomeni da boš mogu it po novo-to se je tut men zgodil in sm mogu it po nova kartico.Stari uživej.....>:D >:D >:D :O
------------------------
-- l33t hextor --
------------------------

tec ::

Katere kode so pa to bile in kaj naj bi naredile ??
Aparat lahko posljes ali dostavis meni in ga jest poskusam popravit s kablom. Ce je samo zaklenjen ni problema. Drugace, pa imas na mobisuxu malo morje odklepalcev in so called serviserjev, obrni se na njih. Vecina med njimi ti to uredi za tisocaka.

Administrator ::

Mati me je zlorabljala in to se mi pozna...
------------------------
-- l33t hextor --
------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

Gandalfar ::

a kaksen mobitel ti spozna sim kartico? Kaj pa ce das kaksno drugo sim kartico v ta mobitel?

OmegaBlue ::

ja če dam sim kartico v drug telefon dela, če dam pa drugo kartico pa isto napiše, da sim kartica ni sprejeta.
kode so ble pa neki taga #pw+xxxxxxxx+x#.
kva to nardi nimam pojma.8-) sam zdi se mi da sm ga zaklenu.:P
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

tec ::

Karkoli ze je narobe, ne bos mogel drugace popraviti kakor z kablom. Lahko me kontaktiras na mail in ti poskusim to popravit.

Gandalfar ::

neumna vendar delujoca resitev je, da ga neses na servis in ti ga bodo potem oni tam s svojim kablom resetirali.

Sicer bodo verjetn hotel kaksnih 5k za to IMHO (ne vem, ugibam) ampak ti bo pa potem mobitel zanesljivo delal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna je šansa, da dobim svoj telefon nazaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8327103 (10507) Mare2
»

Mobitel internet 3G

Oddelek: Omrežja in internet
206306 (826) ...:TOMI:...
»

Odklepanje mobitelov.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9340460 (18580) Jazzie
»

Pozabu kodo telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
3411745 (9031) SynTax64
»

Odklep Siemens MC 60 s kodo

Oddelek: Mobilne tehnologije
192552 (2264) microera

Več podobnih tem