» »

Multilanguage interface pack za xp home

Multilanguage interface pack za xp home

violet ::

Mene pa zanima, če kdo ve kje bi dobila multilanguage interface pack slo za xp home? Računalnik je bil kupljen v nemčiji zato je več al manj vse v nemščini... ;( ni mi pa do tega da kupujem zdaj nove windowse :(
hvala vsem za pomoč :)

JOKER ::

Glede na to, da je to SloTech forum, ti moram odgovorit, da zadevo, ki jo iščeš lahko dobiš v trgovini.;)
Hja, kje pa misliš, da se da še to dobit ? :\
________________________________________________________
Ka te češ ....

violet ::

Glede na to da smo v moderni dobi se vse da dobit preko neta 8-) Če veš povej, če pa ne pa tudi prav :P

McNato ::

Na nemške windows itak ne moreš naložiti slovenskega LIPa.

violet ::

Kaj pa vsaj naštimat da je vse v angleščini? Zdaj mi je nekako uspelo naštimat da sem Deutch jezik vn zbrisala in so zdaj Win angleški tko kot mora bit ampak ko pa nalagam kake programe mi pa se vedno pise po nemško...na uradni strani Microsofta sem dobila nek update za SLO jezik ampak mi več kot prevedel besedo "pošta" ni naredil...:O
No ok...pa obstaja kaka nadgradnja iz Home v PRo tako kot je zdaj iz Pro na Visto? Sam prašam k res nevem nooo, ne se smejat :D

steev ::

Ja das windows XP pro (angleške) kar čez te home. Pomoje bi moral delat (vie ti ostane, programi ...). Potem pa se slovenski language pack.
:|

mHook ::

Poleg LIP obstaja tudi MUI, ki za razliko od LIP vsakemu uporabniku dovoli izbiro jezika.
Kot piše na LIP FAQ obstaja pack za slovenščino. Ni mi pa jasno, zakaj slovenščina ni dostopna za download.

Pa še to: ko namestiš paket, moraš v nadzorni plošči za obstoječe uporabnike spremeniti jezi uporabniškega vmesnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328142 (17385) GTX970
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513916 (12859) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352196 (1658) poweroff
»

Windows XP, preklop med jeziki v menijih in oknih?

Oddelek: Operacijski sistemi
273538 (3103) ChraseR
»

MUI language pack English download kje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
65216 (5126) McHusch

Več podobnih tem