» »

433Mhz@650Mhz ne gre v windowse

433Mhz@650Mhz ne gre v windowse

Dj-Prah ::

Imam procesor 433Mhz/66 FSB navitga na 540Mhz/83 FSB.Deluje v redu sam ko ga hocem navit na 650Mhz/100
FSB se zažene ampak ko nalaga windowse mi pa zmrzne.Voltazo sem nabil dokonca prej je bla 2.00 zdej mam pa 2.30 vec ne gre.Procesor pa hladi Vulcano 6cu do 35°C.Prosim za pomoc.

Lp8-)

Dj-Prah ::

Aja se nekaj plato mam pa ABIT VL6.

krucymucy ::

ja mejo si dosegu...

abcde7 ::

no jst mam pa C466@525, pa me zanima, do kolk je lohka temperatura sistema največja?pr men je bla do zej zarad navitga proca 35 stopinj, aje lohka večja, a sem presegel mejo? Vent navadn....

krucymucy ::

Sej za celerona ni problema ... za t starga pa sploh ne... temperaturo pa boš presegu, ko ti ga bo začelo srat...
Tukaj je odvisno od hladilnika za proc... če maš slab hladilnik ma lahko proc tud 20˙več kot ohišje ... če pa je dober pa je razlike recmo 5˙... tko da je težko reč koliko je lahko temp v ohišju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

Spajky ::

Mogoče bi ti ratal samo z vodnim na 650 in še to stabilno samo če imaš res srečen primerek..Box-ed Malay konec ´99 dalje ipd. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

PhotoBlaz ::

oh ne skrbi glede temperature,...moj T-Bird jo ma 55 brez obremenitve, ce ga pa mal bl motam pa tud 65....pa se se nc ne prtozuje pr teh stopinjah :-)

cau

Roxi ::

Samo tri besede zate.....
Voda dela čudeže.....
:D :P
Mogoče pa plata ne spusti proca naprej. Možno je da je plata postavla mejo. To se je tut men prej zgodel parkrat pa sem plato zamenal pa je blo vse OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Roxi ()

franci ::

Ta proc se itak ne navija nevem kako dobr. Z vodnim bi
sigurno navil več, sam vprašaj se kolk se ti splača. Eno vodno hlajenje te bo stalo vsaj toliko kolikor je vreden tvoj proc.
Najbolš se navijajo prvi procesorji, ki pridejo v novi mikronski tehnologiji.
Hello, hello, hello, how low?

migič ::

Tebi Win., zamrnejo pri 650, meni da že pri 581. Lahk, si srečen!!:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zima je zakon za podirat oc rekorde

Oddelek: Navijanje
382199 (1292) schurda
»

Intel Celeron 633Mhz@970Mhz-vprasanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
793894 (3047) Dj-Prah
»

433Mhz@800Mhz

Oddelek: Navijanje
241424 (990) Spajky
»

Celeron2 700Mhz

Oddelek: Navijanje
281603 (1240) TribesMan
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245972 (4457) msmiha

Več podobnih tem