» »

433Mhz@800Mhz

433Mhz@800Mhz

Dj-Prah ::

Imel sem procesor navit iz 433Mhz na 540Mhz,sicer iz 66FSB na 83FSB.Na 100FSB (650Mhz) mi pa ni slo v windowse (Win 98Se).Gor sem pa imel Vulcanota 6Cu 4900RPM.Plato mam pa ABIT VL6.Zdej sem si pa zrihtal vodno hlajenje za Socket 370 in sem ga lahko nasopal na 800Mhz/124FSB.
Voda dela cudeze ne?:D

LP8-)

msmiha ::

Lep uspeh :P
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

metro ::

Kakšna je pa kej temperatura na procu? Pa poslikej kej da vidmo tvoj čudež.

Dj-Prah ::

Temperatura je okol 10°C.Pod obremenitvijo pa 15°C,s termalno pasto Arctic Silver III.Namazal sem jo in tri dni pocakal in sem dobil skoraj 7°C razlike.:))
Fotoaparata pa zal nimam pa scenerja tud ne.Nazalost:'(

LP8-)

jRk0 ::

Very nice. To mas samo vodno al se peltier zraven? ker ne vem, kak bi brez peltierja ohladil na 10°C to.
You fuck up once, you loose two teeth.

Dj-Prah ::

Nimam peltiera samo na kiler sem dal 2 ventilatorja 12x12cm.Kiler mam pa od Yugota.:))

LP8-)

perci ::

da nisi ti senzor za odčitavanje tempertature ven iz bajte postavu?

Cosmo ::

Brez peltierja je taka temperatura nemogoca. Razen ce nisi naredil Perpetum mobila, v kar pa mocno dvomim>:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

perci ::

Nekaj me čudi dj. En al dva dni nazaj si tuki spraševal, kaj vse rabš za vodno, od takrat ti je pa ratalo vse usposobt , pri tem da sploh bloka še nisi imel, če me spomin ne vara. Najbolj mi je pa sumljivo to, da praviš da si pasto 3 dni pustu gor. Neki ne klapa, se strinjaš? Se mi pa tut zdi zlo priročno, da nimaš niti digitalca, niti skenerja, tko da zadeve ne mormo vidt.
In proc, ki je bil prej tako neoverklokabilen, da ni šel z bakrenim vulkanotom na 100fsb, zdej gre pa za 100% gor, je zame tut ena neznanka.
Men se zdi, da si si ti vse to lepo izmislil :P

Pa brez zamere ;)

DJroky ::

In sledi članek kako ohladiti procesor na 10 stopinj brez peltierja!!! Zmišljuj se vsaj v meji mogočega!
lol

AnWar ::

BLUZIŠ!!!>:D
[Asus ROG Strix SCAR III]

sirotka ::

hehe, sej jst sm mojga 633 navil do 12668-O 8-O 8-O
da se nisi zmotu v 8 in 6:D

Cako ::

sirotka:
veš, je en majčkena velika!!! razlika med ocjanjem serij 633 in 433 oz celeron I in celeron II , pa se to da si 633 na 1266 stabil. ti nč ne verjamem, ker je to le redkim ratal pa se to z pretiravanjem vcora in nizkim temp.

dj-prah:
ti pa rajš svojo domišljijo zadrž v glavi ne pa da si delaš sramoto.

pa brez zamere obema, Lp

Dj-Prah ::

Kdo ne verjame?
Prvo;na peltierje se sploh ne spoznam.
Drugo;vodno je blo sestavljeno v enem dnevu
Tretje;Pasto nisem pustil tri dni ampak ta nekje okol 52 ur
In kot cetrto sej mi je tud vseen kaj si mislte jest sem zadovoljen za vas me pa ne briga.

LP8-)

Dj-Prah ::

Pa se nekaj sami ste govorili da voda dela cudeze.:\\
Sej je res.

VASkO ::

ce mas racunalnik na balkonu, potem je to celo mogoce, o cem pises, drugace pa voda ne more imeti nizjo temp kot v sobi. Predvidevam, da v sobi nimas 5°C. In iz tega sledi, da si si nekaj zmislil.

perci ::

Poglej, volcanoCu je za celerona več kot predobra stvar za na 100fsb in če ti prej niti na tolk ni prišlo, naj ti mi zdaj verjamemo, da si ga navil na 124? Po možnosti s 100mhz ramom :D , a ne? Pa voda bo mela 10 stopinj, haha. A led not mečeš? A si zdele zračunu, kolk je od tvojga prejšnjega topica al kaj.
Veš kva ti bom reku: če ti laufa na tok kokr praviš, da ti, me povabi pogledat in če je res, ti kupim še en kos bakra, da ti bo brat lahko naredil še en blok, ki bo zagotovo še boljši od tega, saj je imel za prejšnjega čas načrtovati le kakšno minuto, prav toliko pa je očitno porabil za izdelavo. Aja, pa še javno se ti opravičim na slotechu in prosim primoža za persono non grata in lila stil.

sirotka ::

am sej jst nism naviu na 1266-lahk bi že sam vedu!

Shadowman-x ::

Nekateri pa imajo bujno domišljijo, ha ha ha! Ne rata vsem tako kot "Pek"-u.

Spajky ::

zato pa zdej dj-prah iše nov proc, k je tistga skuru ali pa je pelt odpovedou... al pa pumpa..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Dj-Prah ::

Dobro,dobili ste me.:(

Se lepo opravicujem zaradi te brezvezne teme.:|

Samo res bi rad izdelal vodno hlajenje,ker mi moj procesor 433Mhz pije zivce zato ker ne gre 100FSB.
Sam ne vem vec ce bom izdelal vodnega.Eden iz Maribora mi je poslal ponudbo da mi proda procesor Itel Celeron 633Mhz za 10000Sit.
Kar vzel ga bom tega pa prodal.(ce ga bo kdo sploh kupil).

LP

ls ::

za 10k te bo pa lepo nategnil:D po moznosti placaj se 2k postnine:)

AntiC ::

Ej!! kako bi sploh lohka šu celeron 433 na 800MHz. okr jsžt vem grejo celroni prve generacije sam do nekje 600MHz. Če se pa motm me pa pupravte.

NiggerBob ::

Cel433 je meni šel na max. 682, ampak samo za nekaj sekund delovanja (mrzla zimska noč + odprto okno, Vcore 2.4V):D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NiggerBob ()

Spajky ::

jest sem pa z mojo pokojno 400-tko boxed Malay 43w še lahk na zračnem brez odpiranja oken ipd. napravil prek Sandre Cpu info in shranil snapshot na 703 MHz; bil je mitičen primerek, slava mu! Ta bi znal it s Peltom in vodnim na 800 (100% OC!) je bil rock solid z provizoričnim vodnim na 672...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oc 633Mhz/1000Mhz (1,65V@1,90)

Oddelek: Navijanje
141385 (1154) Dj-Prah
»

Intel Celeron 633Mhz@970Mhz-vprasanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
793894 (3047) Dj-Prah
»

Celeron2 700Mhz

Oddelek: Navijanje
281603 (1240) TribesMan
»

FSB ne gre cez 83

Oddelek: Navijanje
201414 (1153) migič
»

433Mhz@650Mhz ne gre v windowse

Oddelek: Navijanje
9941 (774) migič

Več podobnih tem