» »

media portal

media portal

Loaded ::

Lp

Pri izgradnji t.i. medijskega centra so me začele pestiti določene težave; Za programski del bom uporabil Team-MediaPortal, ki se mi bolj dopade od Windows Media Centra. Namesto daljinca sem si omislil dva brezžična gamepada, s katerima bi tudi lahko igral igre in se zabaval s prijatelji. Stvar sem stestiral na starem žičnem gamepadu in mislim da bo delovala.
Zanima pa me, ali lahko zaganjam iz Mediaportala igre, ki jih imam instalirane na racunalniku in kako? Druga stvar je operacijski sistem. Ali Vista ali XP? Za Visto sem prebral, da baje zna zelo dobro izkoriščati pomnilnik in procesor(to bi naj letelo na dvojedrnike, ampak vseeno). Ali to kaj pomeni pri samih igrah, predvajanju glasbe in filmov? Ker bi ga večino uporabljal za mediaportal, bi bil Aero izklopljen kot tudi vsi nepotrebni procesi.
Računalnik ni nek "muscle computer"; AMD Sempron 3000+ (1.8 GHz) z 1024 Mb RAM-a, GeForce 6600GT. Hlajenje minimalno kar se da, vendar hladi dobro, zahvaljujoč uspešnim hladilnim telesom.

Hvala za pomoč

Lp
Loadeed
  • spremenil: Loaded ()

Loaded ::

anyone?
Loadeed

yoo01 ::

A kdo od vas uporablja media potral?
No v glavnem se na IPTV od T2!
A komu dela eurosport HD, delajo mi vsi HD programi v MP, sam eurosport ne? Ce ma kdo kako idejo zakaj ne?

No sem še opazu za National Geographic (HD) isto dela kot eurosport HD? Napise pa "channel is scrambled"!

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tuner za DVB-C Terratec Cinergy C PCI HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
648622 (2611) joze67
»

Katir TV program največ gledate ?

Oddelek: Loža
343704 (2967) Scorpia
»

RTV SLO HD na Telemachu

Oddelek: Zvok in slika
328336 (7238) Alexius Heristalski
»

Dober software za HTPC

Oddelek: Zvok in slika
91647 (1431) mainman
»

HTPC

Oddelek: Kaj kupiti
151746 (1345) luli

Več podobnih tem