» »

WinXP resna napaka

WinXP resna napaka

JanezH ::

Vedno ko pridem v Windowsw se mi napiše tole:
The system has recovered from a serious error.

Kako naj to napako odpravim?
In zakaj se mi to vsakič napiše, saj javi da si je sistem opomogel od napake in to naj bi pomenilo, da napake ni več?!?! 8-O

andrej ::

kaksen PC? kdaj to zacelo? instalirani kaksni programi?

krucymucy ::

ja ja ... men tud to piše - ampak to men piše zaradi navitga sistema...pa se mi ne ugasne normalno ... isto kot na prejšnji konfiguraciji - zato imam raje w2k :D

p.s. to sploh ni resna napaka - saj sistem deluje normalno ... po moje je to res samo zaradi tega ... ker se prehitro ugasne!
Smukec: verjetno uporablaš detonatorje od 23.11 naprej? ker pri starejših verzijah se meni to ni pojavljalo - 23.11 pa imajo baje popravljen nek bug, ki je preprečeval winsem da se ugasnjejo hitro... popravljene verzije pa se mogoče ugasne prehitro ... in ne dovoli winsem, da bi se ugasnili normalno pa pol od tod ta error ob naslednjem zagonu ...

JanezH ::

andrej:

Duron 1000
Gigabyte GA 7VTXH
256 DDR
3D Prophet 4500 32 Mb TV out
40 GB Maxtor, 20 GB IBM
OK to bi blo na hitro

Se mi zdi da se je zacelo, ko se instaliral FlashTool program za updatanje firmware-a za CDRW, ki pa je bil napisan izgleda samo za Win9x, tako da se mi je racunalnik sam od sebe resetiral in pol se je to dogajalo.

krucymucy:
hmm jaz nimam navitega procesorja in nimam graficne od Nvidie, sistem pa res dela cist OK kljub temu opozorilu 8-O

Problem sem pa že rešil tko, da sem za foro zagnal scandisk in zdaj je uredu :\

krucymucy ::

OK! pač sem opisal moje težave ... A si zadovoljen s plato?

||_^_|| ::

men tut to dogaja v XPjih ampak sam učasih pa nimam detonatorjev (ATI) torej je vzrok najbrž drugje.

JanezH ::

krucymucy:
Ja s plato sem ful zadovoljen / se mi se cist nikol ni sistem razsul, hitrost je pa itak pri vseh platah s tem naborom čipov približno enaka. Samo zvočna je mal gnila - nima ojačevalca in če vklopiš slušalke je ful zanič zvok ;( / prej sem imel Monster Sounda MX300 in ful opazim razliko.

Pa ti? A ti je cool?

rap3r ::

Jeba fantje to tud men napiše, sam če bi blo sam to bi blo še dobr:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of Mythology problemi.

Oddelek: Igre
201237 (912) BendeR
»

AMD ThunderBird vklop problem

Oddelek: Strojna oprema
131107 (939) krucymucy
»

Det 27.10?

Oddelek: Pomoč in nasveti
321617 (1000) para-site
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017185 (6058) Doc
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191434 (1196) Koci

Več podobnih tem