» »

Halo pizza

Halo pizza

St@jler ::

Zanima me, kje naročate pice, kje so vam najboljše in kako ste zadovoljni z dostavo?
Sam uzamem večkrat prek pingivna na bon pa rabijo tudi do 1,5 ure da pripeljejo (rečejo kao 1h).;((

Katere halo pice jemlete na bone? :))

edit: pozabu napisat, da se mi zdi tolk časa čakat predolgo, ali je povsod taka praksa? :|
  • spremenil: St@jler ()

Liker ::

Pomoje je precej odvisno kdaj narocas. Ob kaksnih konicah (med 14h in 16h) je ponavadi skoraj pri vseh 1h za cakat.

Ravno danes sem narocil pri pingvinu pizzo, in jo dobil v dobre pol ure. (je pa res da sem jih klical cca 11:50).

Drugace pa se posluzujem tudi Halo Katre (so rahlo drazji) in pa Napoli (oz. sedaj Novak ali nekaj takega).

Gwanaroth ::

Ravno danes sem ob 13:30 narocil cheeseburger pri Pingvinu.. ob 14:05 je ze pozvonil na vratih.

Je pa res da ce narocis okoli 15h, moras cakat uro, uro in pol..

Svoj cas smo narocali tudi pri Pimi, kjer imajo za moje pojme najboljse pizze za dostavo.. samo nevem ce obstaja sploh se..
Lights often keep secret hypnosis..

DimmniBurek ::

kaj pa pri Jovotu? Enkrat naročil pico in jo četrt dal cimru ker je bla prevelika :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

St@jler ::

Jah jaz sem jemalob različnih časih..od 15h pa do 22h zvečer, pa je vedno trajalo več kot pol ure. Mogoče sem predaleč :P (Šiška :D). Sicer pice imajo dobre pa zraven dobiš še mafin pa sok (na štud. bon).

Klenobo ::

Halo Vučko zelo hitro pripelje. Če naročiš kosilo pri njih dobiš še vročega in tudi hrana je kvalitetna.
Jaz večino pri njih naročam. Pa tudi malokdaj vozijo več kot urco. Pa ni važno ob kateri uri naročim.
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

kljucavnicar ::

Ampak pri pingvinu majo pa sigurn najbl zanic pizze, Jovo FTW.

link_up ::

skuhajte si svoj meal in ne jejte teh svinarij...jaz sem v studentu lepo kuhal in je blo fun...so vsi cimri jedli potem in so bli happy, da ni treba pic in ostalega popolnoma neokusnega obroka pojest...ne govorim na splosno o picah, ker znajo bit kul...ampak da ti pa vecina dostavljalcev porabi 1,5 ure da ti pripelje MRZLO pico...ja komaj cakam, da bon kupim...
In and Out

d0rK ::

Pri komu v Lj se da v nedeljo narociti dobro, veliko (!) in ne predrago pizzo?


Hvala.

krneki0001 ::

Trenutno najcenejše pice ima merkator na šmartinski. Cena za eno celo pico je 2,09 evra, samo sam si jo moraš priti iskat. Ob sredah imajo pa še žrebanje od 5 do 99% popusta na blagajni, tako da jo lahko dobiš praktično zastonj, če dobro izžrebaš.

Double_J ::

Tisto je zihr keks.
Dve šivanki...

Doman ::

Pri piceriji Novak čakam ponavadi 40-1h :) Pa še velike pice imajo.

krneki0001 ::

Tisto je zihr keks.


Ni keks, celo dost velika pica je, pa okusna tudi.

solatko ::

St@jler - kvaliteta pice in dostave, je odvisna predvsem od lastnika picerije. Če ne špara na osebju ima dobrega picopeka, dobre in sposobne voznike in navažnejše, sposobnega dispečerja. Večina lastnikov pa na številu voznikov špara, tako da en voznik obišče v vsakem krogu 5-10 strank in si lahko zamisliš, kakšna je hrana pri 10 stranki, če se vozi okoli 30-50 minut. Po navadi je promet v picerijah v intervalih, to pomeni, da naenkrat zvonijo telefoni kot nori in je takrat čakalna doba tudi do 2 uri, potem pa se umiri in v tistem času dobiš pico ali kaj drugega v dobrih 20ih minutah. Sam naročim pico pri PINKI-ju - imajo še kar dobre in na vso hrano 25% ceneje, če jo grem iskat osebno.

Tr0n ::

Nekaj pizzerij v okolici MBja, ki so kar hitre (med 15 in 30 minut) in okusne.

Taverna Sicilia
Moja Pizzerija
Hitri Gonzales
Ali (konopljevo testo)
Pizzerija Roma

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

St@jler ::

whoa, ste privlekli tole temo iz naftalina.
Od takrat naprej ne jemljem več pingvina ampak PAPINO. Pice so boljše, pa tudi čaka se manj. Največ kar sem čakal, je bil 45 minut se mi zdi, včasih pa pride tudi v 15.

nokia6310 ::

Ok, da ne bom prevelik reklame naredu, sam naročam pri picafon salomon in so pice še kar vredu. Kar pa je zame najpomembnjše je to, da so vedno ne tople, ampak vroče! Isto je pri ostali hrani.Medtem ko o pinkiju nebi zgubljal besed, enostavno ZANIČ! Že ko grem mimo smrdi iz tiste pizzerije po zažganem olju, da je obup! Jovo ima hrano dobro, samo ne pic. Pri pingvinu, pa mi je najbolj všeč pasulj! Halo katra ima za moj okus preveč puste pice. Drugače pa, je kratohvil, v btc-ju zakon!

koyotee ::

Ja pinki... ko smo bili še v dijaškem domu(4-8 let nazaj) so ble pice plastik fantastik, in bolj hladne kot ne. Pa je razdalja bila cca 1km.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

ReBi ::

papino tudi jaz...
največ sem čakal pol ure.

nokia6310 ::

ma ja, papino je vredu. Sam pošteno rečeno, pri pomfriju pa zrezkih se včasih zgodi, da pridejo že rahlo mrzli, ampak kvaliteta je pa dobra!

Double_J ::

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php...

Nej se tudi pri nas avtomatarji malo zganejo...
Dve šivanki...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Picerije z najboljšimi picami pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25490961 (74051) korenje3
»

Študentski boni - dostava - Ljubljana

Oddelek: Loža
114990 (4573) algo
»

velikosti pice in cena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5320972 (19188) korenje3
»

Ljubljana: kje jesti kot študent? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012761 (8566) suntrace1
»

Lacen - rabim lazanjo

Oddelek: Loža
172592 (2054) nokia6310

Več podobnih tem