» »

Študentski boni - dostava - Ljubljana

Študentski boni - dostava - Ljubljana

dottor ::

V soboto se odpravljamo na prerelease nove edicije kart Magic the Gathering in ker je lakota hudič bi prosu koga za malo pomoči pri izbiri "ponudnika". Ker se na Ljubljano ne spoznamo dosti in se nebi rad zgubljali okoli in na koncu ostali lačni, je najbolj enostavno doplačat tisti par 10 centov in da ti pripeljejo. Dogodek bo v plesni šoli Bolero. Malo sem si ogledoval ponudbo lokalov v Ljubljani ki ima dostavo. Vsaj po napisanem mi odgovarjajo naslednji:
-Dve in pol limone
-Gostilna "Pri Jovotu"
-Halo Hongkong
-Halo Rdeče jabolko
-Kitajska hiša
-Pizzerija Pinki na dom
-Restavracija in pizzeria B2

Kaknega domačina bi poupašal, če je jedu pri katerem od teh ponudnikov in kakšna je hrana. Sem kar velik ljubitelj kitajske hrane, zato pri kitajcih pričakujem polnost okusov in ne puste hrane.

Že vnaprej vsem hvala za pomoč.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

neskoncno ::

-Dve in pol limone Nisem bil preveč zadovoljen
-Gostilna "Pri Jovotu" Priporočam žar jedi
-Halo Hongkong Nisem naročal
-Halo Rdeče jabolko Pusta Kitajska hrana
-Kitajska hiša Nisem naročal
-Pizzerija Pinki na dom Srednje dobro
-Restavracija in pizzeria B2 Dobro (zadnje čase mi dostavijo v prej kot 30min in je super glede na to da sem 2km stran).

Pri dostavi nikoli ne veš kako bo (in zmeraj je slabše kot hrana direktno v restavraciji), tako da raje se sprehodi do kakšne restavracije bo zagotovo malo boljše.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Pri Pinkiju ponavadi vzamemo pice, ker je brez dostave dokaj poceni. Žal kvaliteta testa in zapečenost variirata glede na peka, ki jih kar menjavajo (vzrok je najbrž slabo plačilo).
S preostankom ponudbe pri njih pa nimam izkušenj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

šernk ::

sem podobnega mnenja kot neskoncno glede pri jovotu, nikakor pa ne za pizerio B2. Saj pice imajo še kar vredu (na samem mestu, dostave nisem od tam nikoli naročal) ampak ni nek luksuz, sploh ne za 4,4€, če že dam 4,4€ za pico na bon, grem raje v BTC pa dodam še 3€ zraven za Kratochwill (imajo tudi na bon, ampak sem bil spet razočaran ko sem jedel na bon). Dostava od pinkija mi je bila pica boljša kot pa B2 v piceriji sami. Ampak pač 100 ljudi 100 čudi.

Je pa res da v LJ dobre pice na bon še nisem dobil, v 4ih letih s tem da sem ljubitelj pic in sem včasih tudi po 3 tedensko pojedel. vse je neko bogo povprečje, ena suha, druga samo paradižnikova omaka gor, tretja samo sir nabasan gor itd.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

dottor ::

Se pravi z naročilom pri Jovotu nimam kej zgrešit? Razmišljal sem o hamurgerju, mega hamburgerjem ali dvojni Jovo burger. Pač tale jedi kjer ne rabiš pribora. Kitajci rešijo to s palčkami :D

Še vedno prosim ostala mnenja. Predvsem me kitajske zanimajo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

GupeM ::

Pinki in burgi z jajcem... Zakon :P

Lahko pa pogledaš restavracije okoli plesne šole Bolero. Kot sem gledal imajo 3 plesne dvorane, tako da je odvisno v kateri boste.

dottor ::

Tam na dunajski cesti.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

GupeM ::

http://odpiralnicasi.com/spots?loc=&q=%...

Ena je na isti lokaciji, vendar je žal v soboto zaprta. Malo poglej pa preveri da je v soboto odprta oz imajo na bone tudi ob sobotah.

marvin42 ::

Kar se tiče dostave hrane, zame zmaga Papino, ker dajo malo več na kvaliteto.
Mostly Harmless

Steinkauz ::

Če imaš dokej blizu je B2 super.
Bankok street dostava je tut super(tajska)
Pol pa kak pizzafonsalamon je tut kul.

dottor ::

Najverjetneje bom naročil kod jovota :)

Vsem hvala za predloge.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

algo ::

Odsvetujem Pinki, ker sem bil tam že res velikokrat razočaran! Dobra mi je pa Halo Katra. Oglej si še njihovo ponudbo. Imajo res veliko izbira in dosti dobre hrane. Je pa res, da ne vem če so se kaj poslabšali (nisem dostave naročil že vsaj 2 leti...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo Katra, Ehrana

Oddelek: Loža
285253 (4144) Smurf
»

najboljše restavracije na bone v Lj?

Oddelek: Loža
85738 (3179) Drevesce
»

Kje naročate hrano na dom v Ljubljani?

Oddelek: Loža
156553 (6128) dark_coffee
»

Halo pizza

Oddelek: Loža
208210 (5877) Double_J
»

Lacen - rabim lazanjo

Oddelek: Loža
172599 (2061) nokia6310

Več podobnih tem