» »

Nekaj vprašanj...

Nekaj vprašanj...

SiMoNy ::

Zdravo. Zastavil bom nekaj vprašanj, zato bi prosil da tisti, ki se kaj na te stvari spoznate odgovorite...
- zanima se za nakup prenosnega računalnika, HP prenosnik CQ NX7300, Core™ 2 Duo Processors T5500, 1024MB 667 MHz DDRII SDRAM, 120GB SMART SATA 5400 rpm, Intel Media Graphics Accelerator 950 UMA 224MB integrirana...cena 835 evrov! Cela stvar se mi zdi super, edino grafična? me zanima kakšno je vaše mnenje o grafični, če kdo že ima tak prenosnik? se da kaka fifa, pro evoulution, al pa kakšna boljša igrca gor zaigrat?
- kakšno je vaše mnenje o tem prenosniku, ki je zdaj v akciji pri Hofer-u? Gericom? pozna kdo toto firmo? kakšne so kaj izkušnje z njo?
SiMoN

avarfang ::

Ta prenosnik je zelo popularen zgleda, enega ma tud moja sestra :D. Sicer ima malce slabsga(starejsga) ampak mislm da razn komponent ni neke razlike.
Zadeva dela fajn, super tipkovnca, tud dost ponuja za ceno. Graficna ni ne vem kej ampak preverjeno dela fifa 2007 cis spodobno, guild wars, ....
Tko da za srednje zahtevne igre bo cist fajn(pod bl zahtevne mislm oblivion pa kej taksnga :D, to pa ze ne bi slo vec pomoje :D ).
Edina stvar pr hpjih, k me mal mot(mam tud sam hp prenosnik :) ) je to kok vsega dreka nalozjo gor> nov laptop z visto, prvic zagnan pa laufa cez 60 procesov :\

PS; se glede gericoma; prijatelj ma enga iz starejse hoferjeve akcije in mu dela bp, edin pregreva se mu precej
btw cena se ti zdi super, dokler ne pogledas kaj za tako ceno dobis v tujini(amerika :D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: avarfang ()

billgates ::

Tisti hoferjeev se men tudi dober zdi, predvsem zaradi grafe, pa tudi druge komponenete niso slabe, edin ka me moti je da ma disk 5400 obratov in ne 7200 ali več.

avarfang ::

Hoferjev ma slabsi(kr dost se mi zdi) procesor, pa geoforce 7300 je dlc od cesa zlo mocnga(pomoje ne velik bols od intelove integrirane).
7200 diski v prenosnikih so precej redki...; predvsem pri taki ceni

billgates ::

Tam pri obratih sm nekak bolj študiral na namiznike z 7200...ja, za prenosnik je 5400 kul, 4200 pa bi blo že mal premal. Pa glede kvalitete: ALL ARE MADE IN CHINA! Za grafo pa tud sej 7300 res ni kej tacga, samo vsaj nima shared memory, kar me pri intelu ful moti in zato rajš vidim nvidio al pa ati, ker pogosto nima tega.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
81777 (1671) St753
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527476 (5960) Jan987
»

Asus prenosnik v akciji, se splača?

Oddelek: Kaj kupiti
292843 (1948) carpenter
»

nakup notebooka (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516059 (5211) nodes

Več podobnih tem