» »

Zastonj igri za lastnike ATI-jevih grafičnih kartic

Zastonj igri za lastnike ATI-jevih grafičnih kartic

Slo-Tech - Lastniki ATI-jevih grafičnih kartic lahko preko Steama na svoj računalnik brezplačno prenesete računalniški igri Half-Life 2: Lost Coast in Half-Life 2: Deathmatch. Poleg ATI-jeve grafične kartice v vašem računalniku je pogoj za prenos iger le uporabniški račun na Steam-u, ki ga je prav tako mogoče ustvariti brezplačno. Zatorej če izpolnjujete vsaj prvi pogoj, brž odklikajte sem in si naložite omenjeni igri.

Več informacij v izvorni novici na Shacknews.

27 komentarjev

kljucavnicar ::

A to velja za vse izdelovalce tanovih kartic, k to sm do zdej vidu samo pri Sapphire ATI Radeon HD 2900XT.

Edit:
No pri tej graficni pa ko izide septemra tanov Valvov black box, vnovcis kupon na steamu in se igras z igricami: half life 2 episode 2, portal pa Team Fortress 2.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

To velja za vse Radeon kartice. Meni sta se igri brez težav dodali na seznam kupljenih iger na Steamu, čeprav mam Mobility Radeona X1600.
The truth is rarely pure and never simple.

keber ::

Hm, Half Life 2: Lost Coast je že po defaultu zastonj. Itak je to bolj igralni demo. Za deathmatch nisem sicer tako siguren, ampak prodajal se samostojno tudi ni nikoli.

m.i.h.a. ::

to je že lep cajt zastonj....še z bivšim gf4 Ti 4200 sem to igral (Lost Coast in deathmach).....sicer si to že takrat po defaultu dobil, če si imel original HL2....če so pa zdej potalali zadevo še lastnikom ati kartic, pač tistim kateri niso imeli original HL2, pa tolko bolje

Frgazor ::

Velja za atijevo grafično kartico tudi v leptop integriran približek radeon xpress?

[D]emon ::

Half Life 2:Lost Coast je ze po defaultu brezplacen ker gre v bistvu za HDR demo, Half Life 2: Deathmatch pa je brezplacno dostopen vsem ki si lastijo Half Life 2 Game Of The Year Edition.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mavrik ::

No, zdaj smo ju še dobili tisti, ki nam je bilo brezveze vstran metat denar za HL2.
The truth is rarely pure and never simple.

plavi85 ::

Dela tut na x300 , še dobr da sm jo meu u škatli nekje...:D mislm dou sm not x300 da gre verifikacija čez , pol pa igraš na geforcu >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

Jst ::

A ni bil Deathmatch že od začetka prodaje hl2 preko steama na voljo brezplačno? Vsaj jaz sem imel, pa nisem hotel kupiti premium paketa, v katerem je bul counter strike,ker ga pač ne igram, ampak sem vzel takrat najcenejšo ponudbo na steamu za 30$ in sem dobil še nekaj iger zraven.

Sicer sem pa probal Deathmatch, pa mi je bil brezveze, ker so vsi igralci uporabljali Gravity gun + sode in je prav smešno zgledalo, ko si spectatal: 15 ljudi nosi sode okoli. Mogoče so to kaj spremenili, ampak ko sem to videl mi je res polepšalo dan.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

sss ::

HL:DM imaš zastonj če si lastiš HL2!! :\

Kakorkoli že, podarjenemu konju se ne gleda v zobe in vrjamem, da bo marsikateremu, ki si ne lasti HL to prav prišlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sss ()

Grimlord ::

Vesela novica za lastnike ATi grafik :)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Shegevara ::

Ne poznam teh iger. Ampak, a sploh lahko katero igram, če sploh nimam half-life 2.

Grimlord ::

Obe lahko. Samo račun si ustvarip na Steamu če ga še nimaš, pa igro dol potegneš in igraš.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

TekO ::

Sem si zloadal tudi z R9800.
Samo mam preslab sistem, piše da vsaj oz recommended 2.2GHz proc in 1GB rama... ($me 1.6Ghz~ 1900+ pa 512 rama)
Me vrže ven ko hočem it noter.:|
Ideas are bulletproof.

ahac ::

Je možno downloadat tako, da v PC lepo vtaknem starega ATIja potem pa igram z nVidio?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Grimlord ::

Je plavi85 napisal da je naredil tako, pa je delalo.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Shegevara ::

no, jst sm pri lost coast prišu do tam ko moraš sesut nek helikopter. A je tam res že vsega konec?

patron ::

jap, tist helikopter sesuješ se odpeleš dol z dvigalm do ribiča end of story..

Shegevara ::

In vse to ti zasede 3 GB??

Pyr0Beast ::

Že iščem ati rage 2 pro turbo XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

CaqKa ::

kak me to razkuri ko si je treba nekaj doinštalirat...

Mavrik ::

Kaj pa je treba doinštalirat? To so igre distributirane preko Steam servisa, zato je logično, da ga moraš met nameščenega.
The truth is rarely pure and never simple.

CaqKa ::

i preffer http or ftp or torrent,
na msdnaa je tak rešeno da si downloader in instaler dol potegneš... nekaj sto kilo...
ni treba da ti v trayu visi in odžira resource

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

plavi85 ::

Pa še tko btw ,sem igro mau nabijal čez dan in morm rečt da je še vedno Gravity Gun Party:D , Sej je hudo k enmu monitor al pa radiator prbijes u glavo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavi85 ()

pviran3 ::

Sem tole spravu dol z notebookovskim radeon 7500 :D
Pomoje HD pogona nebom vidu:(

A se da pol to šenkrat na nvidiji dol potegnt al je treba to vsakič aktivirat?
So igre sedaj tvoja last?:D

Jst ::

hahaha, se zmeraj Gravity Gun + sodi??? Jao, kaj so naredili s tem spilom, ki bi bil lahko cisto OK...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

R33D3M33R ::

A to še velja?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life 2 problem

Oddelek: Igre
161971 (1721) Shybby
»

counter strike:source

Oddelek: Igre
61144 (1089) Kami
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717855 (6277) Tilen
»

Half-Life 2 končno izšel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
764146 (4146) Arto
»

Half-Life 2 končan

Oddelek: Novice / Igre
342819 (2819) kiklop

Več podobnih tem